web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Siemens Kombi Servisi

siemens kombi servisi (2)

Kombi evlerde sıcak suyun sağlanması ve sıcaklığın sağlanması açısından gerekli olan en önemli beyaz eşyalardan biridir. Siemens kombi servisi Ayra teknik servisi kombilerin yıllık kombi bakımı, petek temizleme/ petek bakımı ve gerekli olduğunda kombi tamiri hizmetlerini sağlamaktadır.

Günümüzde beyaz eşya fiyatları oldukça fazladır. Bu sebeple pek çok noktaya kombi servis noktamız açılmaya başlanmıştır. Kombilerin tamir ve bakımlarını gerçekleştirmek açısından pek çok markanın kombi bakımını yapmaktayız.

Baykan Kombi Servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Siemens Kombi Bakımı

Türkiye ve dünya da beyaz eşya tamir ve bakım konularında hizmet sunmakta olan pek çok firma bulunmaktadır. Ancak hizmet vermekte olan firmalar arasında güvenilir ve titiz çalışanını bulmak oldukça zordur. Ayra teknik firmamız kombi bakımı ve kombi tamiri hizmeti vermekte olan şirketler arasında yer almaktadır. Firmamız kombi bakımlarını sağlarken alanında uzman olan profesyonel olarak çalışan bir ekiple çalışma yürütmektedir. Her alanda olduğu gibi kombi konusunda da titiz ve temiz bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Kombi bakım işlemlerini firmamızı arayarak kendi belirlemiş olduğunuz randevu tarihi ve saatleri içerisinde evlere gelinerek gerçekleştirmekteyiz. Kombi bakım hizmeti içerisinde gerçekleştirilmekte olan her bir hizmet kombinin hem daha kaliteli hem de daha verimli olarak çalışmasını sağlayacaktır. İlk verimi ve hizmet kalitesini kombi bakımı ya da tamiri gerçekleştirildikten sonraki doğalgaz ve elektrik faturalarını görmüş olduğunuz da rahatlıkla fark edeceksiniz. İş konusunda profesyonel olan sürekli olarak bakım ve tamir konularında kendilerini geliştirmekte olan ekimizi ile en küçük olan problemler kolay bir şekilde tespit edilerek ileri de daha büyük masrafların oluşmasının önüne set çekmektedir. Bu şekilde müşteriler daha memnun olarak bizlerden ayrılmaktadır.

Siemens Kombi Tamiri

Hem ısıtma hem de ısınma cihazı açısından kullanılmakta olan kombiler de zamanla birtakım problem ortaya çıkmaktadır. Firma olarak bu zamanlarda her zaman müşterilerimizin bir telefon kadar uzağındayız. Tamir konularında güvenilir olan kişilere ulaşmak oldukça zordur.

Çoğu firma artık sadece kendi çıkarını düşünmektedir. Ancak bir hiçbir çıkar durumu gözetmeksizin işlemlerimizi yeniden arıza oluşturmaması açısından titiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu durumda müşteri odaklı olarak çalışıyoruz. Kombi konusunda hem sıfır alınmış ve garanti kapmasından çıkmış olan kombilerin hem de ikinci el kombi tamir ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz. İşlemleriniz için teklif al kısmını kullanabilirsiniz.

Siemens Kombi Tamiri Fiyatı

Kombi bakımı ya da kombi tamiri hizmetlerinde kombi servisi olarak fiyatları belirlemek açısından pek çok unsuru gözden geçirmekteyiz. Kombinin ait olduğu firma ve kombinin çalışma prensibi bu fiyatları belirlerken gözden geçirilen unsurlar arasında yer almaktadır. Aynı zamanda fiyat üzerinde en büyük rolü arızanın türü belirlemektedir. Bu sebepten dolayı telefon üzerinde fiyat belirleme gerçekleştirmemekteyiz.

Yerinde gelip arıza görüp tespiti doğrultusunda fiyat belirliyoruz. Müşterilerimizin verdikleri onayları doğrultusunda kombi tamir ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Kombi tamir ve kombi bakım hizmetleri kapsamında vermiş olduğumuz hizmet emsallerine oranla hem daha kapsamlı hem de daha uygun fiyatlara verilmektedir.

Hemen bakım ve tamir konusunda fiyat açısından fiyatlarımızı firmamızı arayarak ya da Whatsapp iletişim hattından öğrenmeniz mümkündür. Kombi tamiri ve kombi bakımı hizmetlerini almak açısından firmamız ile iletişime geçebilir ya da sayfa üzerinden fiyat bilgileri hakkında bir fikir edinebilirsiniz.

Siemens En Popüler Hata Kodları

Sıemens en popüler hata kodları arasında;

EO hata kodu: Eeprom parametre hatası

E1 hata kodu: İç ünite/ dış ünite iletişim hatası

E3 hata kodu: Fan hızı kontrol dışı

E5 hata kodu: Dış ünite sıcaklık sensörü kısa ya da açık devre yer almaktadır.

Hata kodları kombinin hangi parçasında nasıl bir problemin oluşturduğunu göstermektedir. Bazı hata kodları basit işlemlerle çözülebildiği gibi bazılarının uzun işlemli bir çözüm yolu bulunmaktadır. sorunun küçük ya da büyük olmasına bakılmaksızın firma çağırılması oluşan hatanın daha da büyümemesi açısından oldukça önemlidir. Bu anlamda firmamız oldukça önemli bir hizmet sunmaktadır. Ayra teknik olarak bakım ve tamir konularında profesyonel olan ekiplerimiz ile hizmet sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmeti müşteri memnuniyet odaklı olarak gerçekleştirmekteyiz. Verilen hizmetin garantisini firma olarak sağlamaktayız.

Viesmann Kombi Servisi hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kombi Kapatılıp Açılırsa Fazla Yakıt Harcar Mı?

Kombiler kısa süreliğine kapanıp yeniden açılmış olduğunda yakıt sarfiyatı oluşturmaktadır. Örnek vermek gerekirse diyelim ki kombi 40 derece yandığında kapatıldı. Kapatıldığı zamandan itibaren kombilerin sıcaklığı 40 derecenin altına düşmeye başlayacaktır. Daire zamanla ısısını düşürerek buz gibi olacaktır. Kombi sonrasında yeniden çalıştırılması istendiğinde kombi ayarlanan sıcaklığa ulaşması açısından çabalayacaktır. Bu durumda yeniden yakıt tüketimi oluşturacaktır. Bu durumda kısa süreliğinde olsa da yakıt tasarrufu yaptığı düşünülerek aslında daha fazla yakıt sarfiyatı yapılmış olacaktır.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek