web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Viesmann Kombi Servisi

Viesmann Kombi Servisi

Viesmann kombi servisi, uzun yıllardır Ayra Teknik Servisi kombi kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunan öncü bir firmadır. Müşterilerimizin konforunu ve memnuniyetini her zaman ön planda tutan Ayra Teknik Servisi, kombi teknik servisi, bakımı, tamiri gibi birçok hizmeti 7/24 kesintisiz olarak sağlamaktadır.

Firmamız, sektörde tanınmış pek çok kombi markasının bakımı, tamiri, servisi ve onarımı gibi hizmetleri uzman çalışanlarıyla yerinde servis ilkelerine bağlı kalarak sunmaktadır. Kombi bakımı ve tamiri gibi işlemler, uzman ekipmanlarla ve tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Viesmann kombi servisi, müşteri memnuniyetini en önemli öncelik olarak görmekteyiz. Bu nedenle, hizmetlerimizi sorunsuz ve profesyonel bir şekilde sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri takip etmekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına, kaliteli malzemeler kullanmakta ve işlemlerimizi garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Kombi servisi olarak müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket eden bir firmadır. Hızlı ve güvenilir servisimiz sayesinde, müşterilerimizin kombi sorunlarına ve petek bakımı hizmetlerine acil çözümler sunmaktayız. Periyodik bakımlarla kombilerin verimliliğini arttırarak enerji tasarrufu sağlamakta ve olası arızaların önüne geçmekteyiz.

Airfel kombi servisi hakkında ilgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Viesmann Kombi Servisi

Viesmann Kombi Bakımı

Bulunduğunuz ortamda sıcaklık için en önemli ekipmanlardan biri olan kombilerin bakımı ihmal edilmemelidir. Türkiye genelinde pek çok firma kombi bakımı hizmeti sunmaktadır, bunlar içerisinde bulunan Ayra teknik servisi adresimiz ile bizler müşterilerimize en kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmeti sunmayı hedeflemekteyiz. Kombi bakımı konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahibiz ve kombinizin en iyi şekilde çalışmasını sağlamak için büyük bir özen göstermekteyiz. Belirlediğiniz dönemlerde evinize gelerek kombi bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Yapılan bakım uygulamaları sayesinde kombinizin daha kaliteli ve yüksek verimlilikte çalışmasını sağlıyoruz.

Ekibimizde yer alan yetenekli ve sürekli kendini geliştiren personellerimiz, en küçük düzeyde ortaya çıkan arızaları kolaylıkla tespit ederek olası büyük masrafların önüne geçmeyi amaçlamaktadır. İşinin ehli olan personellerimiz, kombi bakımı ve tamiri konularında uzmanlaşmıştır ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir. Bakımlar konusunda zaman kaybetmeyin ve bizi arayarak siz de evinizdeki kombilerinizin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlayın. Viesmann kombi bakımı hizmetimiz sayesinde, konforlu ve güvenli bir ev ortamına sahip olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Detaylı bilgi için teklif al kısmına tıklayın.

Viesmann Kombi Tamiri

Viesmann kombi tamiri hizmetimizle, evinizdeki ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılamak için size yardımcı oluyoruz. Zamanla kombilerde ortaya çıkabilecek problemler ve arızalarla karşılaşmanız olasıdır. Deneyimli ekibimiz, özenle yaptığı her işte size profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Kombi onarımı ve tamiri konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Yeni veya ikinci el kombi cihazlarınızın tamir ve bakımı için her zaman hizmetinizdeyiz.

Kombi tamiri fiyatlarımız, çeşitli faktörleri dikkate alarak belirlenmektedir. Arızanın türü gibi faktörler fiyatı etkileyen unsurlardır. Bu nedenle, daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir veya web sitemizden fiyat bilgilerine göz atabilirsiniz. Isınma ve sıcak su ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılamak için Viesmann kombi tamiri hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

Alarko kombi servisi hakkında ilgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Viesmann Kombi Servisi

Arıza Kodları

Viessmann kombi içerisinde kullanıcıları etkileyebilecek potansiyel arıza kodları bulunuyor. Kombi kullanıcıları, zaman zaman arıza kodları ile karşılaşabilirler. Bu arıza kodlarının anlamlarını ve nasıl çözümlenebileceğini aşağıda bulabilirsiniz;

  • Ob Arıza Kodu, kombi ekranında “Ob” arıza kodu belirirse, ısıtma akımının suyu düşük olduğunu ifade eder. Eşanjörde hava birikimi ya da su akış sensörü arızası gibi durumlar kombinin bu hatayı vermesine yol açabilir. Bu durumda Viessmann Kombi Servisi’ni aramalısınız.
  • OC Arıza Kodu, OC arıza kodu, ağ geriliminin düşük olduğunu yani daireye gelen voltajın düşük olduğunu belirtir. Bu durumda regülatör kullanmanız önerilir.
  •  10/18 Arıza Kodu, kombi ekranında “10/18” arıza kodu belirdiğinde, dış hava sıcaklık sensöründe temas kopmasi veya kısa devre gibi sorunlar olduğunu gösterir. Bu durumda Viessmann Servisi’ni arayarak yardım almalısınız.
  • 30/38 Arıza Kodu, kombinin içindeki kazanın ısı sensöründe kısa devre veya temas kopması durumunda kombi bu hata kodunu verir. Bu durumda yapabileceğiniz bir işlem yoktur, çünkü sensör değişimi gerekmektedir. Bu durumda Viessmann Kombi Servisi’ni direkt olarak aramanız gerekmektedir.
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek