web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi hizmetimiz Ayra teknik servisimizin güvenilir çalışanları tarafından verilmektedir. Sunduğumuz teknik hizmetler bünyesinde kombiler üzerine yoğunlaşıyoruz ve aynı zamanda petek bakımı hizmeti de veriyoruz. Arçelik kombi servisi kapsamında hem bakım hem tamir hem de arıza bilgisi edinmek mümkündür. Günün her saati verilen bu hizmet ile birlikte kombi bakım ve tamiri anında yapılmaktadır.

Kombiler bir evin önemli bir ihtiyacıdır ve pek çok evde görmek mümkündür. Beraberinde kombilerin iyi ve doğru çalışması şarttır ve olası bir arızada birçok işlem aksayabilir. Bu nedenle kombi hizmetinin 7/24 verilmesi gereklidir. Bizler Ayra teknik servisi olarak bu hizmeti günün her saati veriyoruz. Adresinize gelerek kombiyi tamamen yerinde çözüme kavuşturuyoruz. Kombi arızaları oldukça çeşitlidir ve basit arızalar kadar ciddi ve sakıncalı arızalardan da söz etmek gerekmektedir. Bu durumda kombi servislerinden beklenen işlemin en pratik şekilde ve en uygun hali ile tamamlanmasıdır. Bu sayede kombiler kolayca kullanılabilir.

Arçelik Kombi Hizmetleri

Arçelik kombi hizmetleri bünyesinde birçok işlem yapılmaktadır. Kombiler uzun ömürlü ürünler olarak üretilir ancak elbette bu ürünler zaman içerisinde arızalanabilir. Kombi tamiri kombi hizmetinin önemli bir parçasıdır. Ekibimizde tamir sürecinde bulunmuş deneyimli kişiler yer alır ve aynı zamanda arıza kodlarına hakim olurlar. Bu sayede işlemler çok daha kısa sürede tamamlanır ve sizler de kombinizi yeniden kullanabilirsiniz.

Kombi hizmetleri içerisinde parça değişimi de vardır. Arçelik markasının kombilerinde parça değişimi hizmeti sunarak tamir süreci tamamlanabilir. Benzer bir Ariston kombi servisi için de geçerlidir. Birden fazla markanın eski ve yeni model kombi ürünlerinde gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Bu işlemler için tercih edilen parçalar markanın ürünü olurken bire bir tasarımı tercih ediyoruz. Ürünün uzun süreli kullanımını destekleyecek alanı oluşturup onlara en iyi versiyonu sunuyoruz. Kombilerin uzun süre kullanımı için parçaların birbirini desteklemesi önem arz etmektedir. Kombi tamiri yapılmadan önce belirttiğiniz adreste bir hasar tespiti de gerçekleşir. Bu esnada en profesyonel ve son teknoloji malzemeleri kullanıyoruz. Sizleri memnun edecek şekilde en kısa sürede tamiri gerçekleştiriyoruz.

Ariston kombi servisi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Arçelik Kombi Bakımı

Kombi bakımı hizmeti için kombinin arızalı olması gerekmez. Kombilerin düzenli olarak bakımlarının yapılması belirleyicidir ve aslında ürünün ömrünü de uzatır. Kombi bakımının kapsamında parçaların bakımı da vardır. Yani bir parça paslandıysa buna bakım yapılır veya değiştirilir. Bizler parçaları orijinal olarak sunarken yok ise bu durumda en uygun muadili sunuyoruz. Bütçeniz dahilinde en uygun ve sizi memnun edecek parçaları getiriyoruz. Beraberinde parçalar dışında sistemin kendisini de kontrol ediyoruz ve kombiyi oluşturan her unsurun bakımını gerçekleştiriyoruz. Bu işlem mevsimsel olarak yapılabileceği gibi yıl bazında da yapılabilir. Arçelik markası ile birlikte İmmergas kombi servisi hizmeti de veriyoruz. Bu gibi pek çok kombi markası için bize ulaşabilirsiniz ve bu sayede sizlere profesyonel bir destek sunabiliriz.

İmmergas kombi servisi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Arçelik Kombi Servisi

Petek Temizleme Hizmetleri

Kombi hizmetleri ile birlikte petek temizleme hizmeti de veriyoruz. Petek temizleme / petek bakımı hizmeti profesyonel bir hizmettir ve kişilerin kendisinin yapmaması gerekir. Alanında uzman ekiplerimiz düzenli olarak petek temizliği yapar. Özellikle petekleri kullanmadan önce ve kullandıktan sonra yapılan temizlikler, petek ömrünü uzatan ve koruyan bir işlem olarak sınıflandırılır. Teklif al seçeneğini inceleyerek hem petek temizliği ve bakımı hem de kombi temizliği ve bakımı hizmetlerinden aynı anda faydalanmanız mümkündür. Petek temizliği her peteği kapsar ve petek sayısına bağlı olarak bir hesaplama yapılabilir. Sunduğumuz hizmet bütçe dostu olup aynı zamanda petekte hasar oluşmasını önleyerek bütçeyi olumlu etkileyen bir işlemdir. İkinci el kombi bakımında da durum değişmemektedir.

Arçelik Kombi Arızaları

Arçelik kombi arızaları geniş bir yelpazeye sahiptir. Çünkü kombiler birçok sistemi arındırır ve aynı zamanda hem ısıtma ile hem de pek sistemi ile bağlantılıdır. Bu nedenle birçok aşamasında hata olması mümkündür. Bu aşamalar kısa sürede çözülebilecek noktalar oluğu gibi bazıları da oldukça ciddi ve öne çıkan sorunlar olabilir. Arızaların boyutunu öğrenmek ve nasıl çözüleceği hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sunduğumuz hizmetler de bu arızalara yönelik olup arıza kodlarını da kapsar. Kodların detaylı bilgilendirmesi ile en kısa sürede arıza tespiti yapılabilir. Bu sayede kombi kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale gelir. Bizler her çeşit kombi için buna uygun hizmetler verirken profesyonelliği de öne çıkarıyoruz.

Arçelik Kombi Arıza Kodları

Kombi servisi hizmetlerinin en belirleyici noktalarında arıza kodları yer alır. Çünkü bu kodlar ile arızanın temelde ne olduğunu öğrenmek mümkündür. Arıza kodları genel bir yönlendirme yapar ve vakit kaybetmenin önüne geçer. Bizler de ekibimizde arıza kodları alanında uzman kişileri barındırıyoruz. Bu sayede kodları direkt niceleyerek en kısa sürede tamir sürecini gerçekleştiriyoruz.

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik En Bilindik Kombi Arıza Kodları

Arçelik kombileri hem evlerde hem de pek çok iş yerinde yer alabilir. Suyu ısıtmak için ve direkt olarak ısınmak için kullanılan bu ürünler, birçok arızaya da sahiptir. Arızalar ileri seviyede olabileceği gibi basit arızalar da görmek mümkündür. Bunları şu şekilde çeşitlendirerek mümkündür:

E02-F02 arızası: Bu arıza hatalı alev oluşumu olarak bilinir ve ciddi bir arızadır. Bu işlem ile kombi yeterli ya da hiç çalışamaz. Burada cihaz ateşlemesinde bir problem vardır ve resetleme işlemi ile çözülmesi mümkündür. Ancak bu işlem bir profesyonel önderliğinde gerçekleşmelidir.

E12-E21-F25 arızası: Bu arıza kapsamında elektronik kart öne çıkar. Bu arıza oldukça ciddidir çünkü kombilerin yönetimini elektronik kart gerçekleştirmektedir. Elektronik kart aslında kombinin beynidir ve bu durumda parça değişimi ya da detaylı bir tamir gerektirebilir. Gerektiğinde bu malzeme ofise taşınır ve en profesyonel şekilde tamir edilir.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek