web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas kombi servisi dâhil olmak üzere ve daha pek çok kombi servisi hizmeti veren Ayra Teknik Servis, Yıllardır aktif olarak kombi kullanıcılarına hizmet sunmaya devam ediyor. İşinin ehli olan ve kendini sürekli bu alanda geliştiren personellerimiz ile en küçük düzeyde ortaya çıkan arıza kolaylıkla tespit edilerek olası büyük masrafların önüne geçmeyi sağlayarak müşterimizi memnun ediyoruz.

En iyi hizmet veren servis sağlayıcılar arasında yer alan ekimiz, kombi bakım, Petek bakımı kombi tamiri ve kombi arızalanma durumlara deneyimli elemanlar ve teknolojik cihazlar ile hizmet sunmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetleri sizlere sağlar iken müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir şekilde ödün vermemekteyiz.

Kaliteli bilgi paylaşımı, devamlı büyüme çizelgesi ile çalışanlarımız engin tecrübelerinin vermiş olduğu teknik bilgi ve almış oldukları eğitimlerinde kazanımları ile işini en kısa sürede tamamlayarak müşterinin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Bu sayede bizlerde müşterilerimizin beğenilerini kazanarak büyümeye ve kendimizi geliştirmeye devam ettik.

Sizlerde yerinde kombi bakım, tamir ve arızalanma hizmetleri güvenli bir biçimde gerçekleştiren firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ayra Teknik Servisi ile hem sorununuz kısa zamanda çözümlenir hem de kombiniz zarar görmeyerek uzun ömürlü olmuş olur.

İmmergas Kombi Servisi

İmmergas Kombi Bakımı

Kombi Bakımı hizmetine yönelik olarak öncelikle kalorifer yanma ve sızdırma durumunu kontrol ederek parçalarının temizlenmesi, filtrelerinin değiştirilmesi, gaz valflerinin kontrol edilmesi ve diğer küçük bakım uygulamalarını dahil olmak üzere çok kapsamlı olarak. Kullanıcılara hizmet sunmaktadır. Bizler kombi bakım servisi ihtiyaçlarınızda daima sizlerin hizmetindeyiz. Sizlerde Ayra Teknik Servis, kombi bakımını keşfederek hızı ve kaliteli hizmetin deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

Baxi kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

İmmergas Kombi Tamiri

En iyi kombi servis hizmeti sağlayıcıları arasında yer alan ve uzun süreler boyunca faaliyet gösteren firmamız ve ekibimiz ile Kombi bakım hizmeti sunmanın yanında pek çok kombi markasına tamir hizmeti de sağlamaktadır. Kazanmış olduğu birikim, bilgi tecrübe ve deneyimler ile kombi tamiri kapsamında ekiplerimiz hızlı bir biçimde problem var ise tespit ederek tamir işlemlerine başlarlar. Sizler bizleri arayıp konum belirttikten sonra ister işyeri ister ev her alanda bulunan kombilerin profesyonel ellerce ve kaliteli ekipmanlar ile en kısa sürede tamir edilmektedir. İkinci el kombi olması da sonucu değiştirmemektedir.

Kombi tamirinde eğitimli ve tecrübeli bir teknisyen desteği ile ekibimiz kombinizin daha büyük sorunlar almasına sebep olmadan titizlikle ve özenle çalışmaktadırlar. Aynı zamanda işlerini gerçekleştirirken müşteriye saygı, titizlik ve özen ile yaklaşırlar. Herhangi tekrarlayan olası bir sorunda ekiplerimiz tarafından yerinde hizmet sağlanarak tekrardan hizmet garantisi vermekteyiz. Kombi tamiri için hemen teklif al kısmına tıklayın.

İmmergas Kombi Fiyatı

Kombi bakım, servis, petek temizleme, arızalanma ya da tamir hizmetlerimizde fiyat belirlenirken birtakım unsurları göz önünde bulundurarak fiyat sunmaktayız. Bunların arasında kombi sayısı, kombi arızasının hangi tip olduğu, kombinin bakım ihtiyaçları yer almaktadır. Sizlerde fiyat almak ya da detaylı bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir ya da sayfamızdan fiyat bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Baykan kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

İmmergas Kombi Arızası

Ayra Teknik Servisi, kombi arızası kapsamında da hizmet sunmaktadır. Bildiğiniz üzere kombi arızaları meydana geldiğinde sizlerin yapacağı yanlış müdahaleler daha kötü sorunlara yo açabilir. Sık karşılaşılan arızalar olabileceği gibi kombi kullanıcılarının çözemeyeceği tip de arızaların ortaya çıkması olası bir durumdur. Bu gibi durumlarda daha büyük problemler meydana gelmesinin önüne geçmek için bizlerden yardım almak üzere firmamızı arayabilirsiniz.

İmmergas Kombi Arıza Kodları

Kombiler, olması gerektiği gibi çalışmadığı zaman arıza kodları vermesi olası bir durumdur. Kombi arıza kodları, kombinin hangi görevinde ya da kombinin hangi parçasında problem olup olmadığını gösterir. Bu kodlar kombinin kullanım kavuzunda bulunan hata kodlarına göre belirlenmektedir. Kodları kombi kullanıcıları tarafından çözülebilecek kolay sorunlar olabileceği gibi, ciddi anlamda sorunların da göstergesi olabilir. Bu nedenden dolayı kombi arıza kodları işinin ehli olan bir teknisyen vasıtası ile doğru bir biçimde çözülmesi gerekir.

İmmergas Kombi Servisi

Sık Rastlanan Arıza Kodları

F0 Arıza Kodu

Kombilerde su basıncının düşük olduğunu işaret eder.Kombilerinizde1,5 bara kadar su verilmesi gerekir. Eğer halen daha arıza çözümü sağlamıyor ise gereken servis sağlayıcısını aramanız gerekiyor.

C 20 Arıza Kodu

Bu arıza tipinde ise kalorifer suyu ve sensör de arıza olduğu belirtilir. Tesisat gidiş suyu borusunun üzerinde yer alan sensör arızalanmış ya da kısa devre yapmış olabilir. Bu gibi durumlarda da yapmanız gereken şey servis çağırmak olacaktır.

C1 10 Arıza Kodu

 Kalorifer gidiş suyunun maksimum seviyede ısıyı aştığı durumlarda limit termostat kombinizi korumak için devreye gire ve cihaz çalışma dışı kalır. Durum böyle olunca ise kombiniz bu arızayı gösterir. Eğer anormal bir biçimde çalışma gösterir ise servis çağırarak sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek