web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar kombi servisi

Avcılar kombi servisi olarak Avcılar ve çevresinde üstün kaliteli servis hizmeti vermekteyiz. Bize ulaşan tüm müşterilerimize titizlikle yardımcı olmaktayız. Bakımlarının, temizlenmelerinin vb. işlemlerinin hassasiyetle yapıldığını garanti etmekteyiz. Servis hizmetimiz ardından kalite kontrolden geçirilerek kombiler müşterilere verilmektedir. Kolayca çözülen arızalardan motor arızalarına dek tüm sorunlar hakkında teknik donanıma sahibiz. Kombi konusunda tüm teknik detaylara hakim servis ustaları ile çalışmaktayız. Çalıştığımız ustalar uzun zamandır servis hizmetinde deneyim elde etmiş kişilerdir. Tüm cihazlara özenle yaklaşarak teknik sorunun ne olduğunu çözmekteyiz.

Hem nitelikli hem kaliteli kombi servisi faaliyetleri sürdürmekteyiz. Performans ölçümleri yapılarak hizmet sonucunu müşterilerimize sunmaktayız. Anakart arızası, beyin yanması gibi tüm durumlar için uygun ekipmanlarımız mevcuttur. Bize ulaşmanız halinde en kısa sürede servis hizmeti sunmaktayız. Teknik ekibimiz ile tüm gelişme ve yenilikleri takip etmekteyiz. Cihazların gelişimlerini takip ederek doğru tekniklerin eğitimini sürekli olarak almaktayız. Teknik bilgiler tam olarak sahaya çıkmaktayız. Bu sayede en doğru servis hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti çerçevesinde işlemleri yapmaktayız.

Avcılar kombi servis talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar kombi servisi
Avcılar kombi servisi

Neden Avcılar Kombi Servisini Tercih Etmelisiniz?

Avcılar ve çevresine Avcılar kombi servisi olarak aynı gün hizmet sağlamaktayız. Yeni ürünlerin teknolojilerini de sürekli olarak takip etmekteyiz. Bu sayede güncel bilgiler ile hareket etmekteyiz. Profesyonel yaklaşımımız ile kaliteli hizmet sunmayı hedefliyoruz. Servis hizmetimizin sonrasında destek olmaya devam ediyoruz. Sorularınız ve kombi arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kısa sürede arıza tespiti yaparak işlemleri devam ettirmekteyiz.

Kombi servis hizmetimiz ile kombi bakımlarını yapmaktayız. Aynı çerçevede hem kombi tamiri hem de kombi arıza tespiti yapmaktayız. Kombi montajı konusunda hizmet sunmaktayız. Kombi temizliği ile montajı için kısa süre içerisinde geri dönüş sağlamaktayız. Arıza için genellikle karşımıza çıkan sorunlar şu şekilde listelenebilir;

  • Kombi peteği ısıtmama sorunu
  • Petek üst ve altlarında farklı ısınmalar
  • Sıcak su verilmemesi
  • Su akıtılması
  • F arıza kodları
  • Titreşimli çalışma
  • Gürültülü çalışma.

Bu sorunlarla vb. Problemlerle karşılaşılması halinde bize ulaşabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti kapsamında kaliteli hizmet sunmaktayız. Bizimle iletişime geçerek profesyonel kadromuzdan yardım alabilirsiniz.

Markalar

Bölgeler

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek