web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Avcılar Petek Temizleme

Avcılar petek temizleme

Avcılar petek temizleme servisi olarak bizler adresinize hizmet göstermekteyiz. Alanında uzman olan çalışanlarımız ile beraber hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Peteklerde daha verimli çalışma için petek temizleme gerekmektedir. Aynı zamanda petek temizliği petekleri daha fazla ısı yaymalarına da yardımcı olmaktadır. Yıllık bakımları yaptırılan petekler çok daha verimli çalışmaktadırlar. Bizimle iletişime geçmek kaydıyla peteklerin temizliği ile ilgili daha detaylı bilgi almanız mümkündür. Kombi, beyaz eşya ve petek alanında ayrı ayrı uzmanlaşan ustalarımız ile her türlü sorununuza destek sunmaktayız.

Periyodik bakımları yaptırılan petekler çok daha verimli çalışmaktadırlar. Bu çalışma şekli pek çok açıdan avantajlı olmaktadır. Öncelikle enerji kullanımının bakımları yaptırılan peteklerde çok daha verimli olması kullanıcılar açısından büyük avantajdır. Enerji kullanımı düşen petekler evin bütçesine de yardımcı olmaktadır. Yıllık ve periyodik bakımları tam olarak yapılan petekler ısıtma ve enerji kullanımı bakımından çok daha verimli olmaktadırlar çağrı merkezimizi arayarak konu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği konusunda profesyonel ve teknolojik temizlik araçlarımız ile en iyi hizmeti sizlere sunmaktayız. Bize ulaşarak verdiğiniz adrese en kısa zamanda ulaşarak ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmeti hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avcılar petek temizleme talepleriniz için iletişim bilgilerimiz;

Avcılar petek temizleme
Avcılar petek temizleme

Neden Avcılar Petek Temizleme

Avcılar petek temizleme olarak petek temizliği konusunda profesyonel destek sunmaktayız. Filtre temizliği ve yanma odası temizliği ile peteklerinizde % 100 oranında daha fazla verime ulaşmanız mümkün olmaktadır. Özellikle kış aylarında en fazla ihtiyaç duyulan ekipmanların başında petekler gelmektedir. Peteklerinizin temizliğini zamanında ve profesyonel olarak sağlamanız halinde en yüksek verimi elde edebilirsiniz. Temizlik işlemi sayesinde peteklere bağlı tüketilen gaz miktarı en aza indirgenmiş olmaktadır. Ayrıca suyun verimli ısınması sağlanarak yanmamış gazların baca yolu ile atılmasının önüne geçilmektedir. Profesyonel ve alanda deneyimli kadromuz belirtilen adrese en kısa sürede ulaşım sağlayarak sizlere yardımcı olmaktadır.

Petek temizleme işleminde öncelikle petek sökülmesi ile işleme başlanmaktadır. Çıkmış olan su yapısına göz ile muayene yapılmaktadır. Uygun görülen ekipman ve malzeme duruma göre hazırlanmaktadır. Ardından makine aksanı monte edilmektedir. Makinaya bağlı olan kompresör ile öncelikle ilaç verilmesi gerçekleştirilmektedir. Ardından kompresör vasıtası ile ilaçlama yapılmaktadır. Tıkalı petek tespiti akabinde petek hatları açılmaktadır. Son olarak su ile durulama evresine geçilmektedir. Bu evrenin ardından temizlik işlemi son bulmaktadır.

Bölgeler

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek