web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Yakuplu Petek Temizleme

Yakuplu petek temizleme (1)

Yakuplu petek temizleme olarak bizler yıllardır petek temizliği faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Şebeke suyunda bulunan kireç zamanla petekler içerisinde yoğunlaşmaktadır. Birikerek yoğunlaşan kireç nedeniyle petek içerisinde bazı alanlar kaplanmaktadır. Özellikle peteklerin altında yoğun olarak kireç tabakası oluşur. Bu durumda da kaloriferinizin alt kısmı ısınma sorunları yaşar. Eğer temizletmezseniz ısınma giderek azalmaktadır. Verim düşüşü ile beraber enerji harcaması da artacaktır. Bu nedenle peteklerinizin temizlenmesi önemlidir. Belirli bir periyotta petek temizliği yaptırmanız önerilir.

Bize ulaşarak petek temizleme hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Insanlara cilt ya da koku yoluyla zararlı etkileri olmayan temizlik ürünlerini kullanmaktayız. Temizlik sırasında kullanılan ürünler doğaya da zararlı değildir. Temizlik ekipmanlarımız güncel teknolojiye uygundur. Özel ekipman ve ürünler ile titizlikle çalışmaktayız. Kısa süre içerisinde peteklerinizi steril hale getirmekteyiz. Bize ulaşarak petek temizliği fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Yakuplu ve çevresinde her adrese en kısa sürede ulaşmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimize teknik konularda da destek olacak bilgiye sahibiz. %100 memnuniyet prensibi ile hizmet sağlamaktayız.

Yakuplu petek temizleme talepleriniz için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yakuplu petek temizleme (1)
Yakuplu petek temizleme (1)

Neden Yakuplu Petek Temizleme

Yakuplu petek temizleme firması olarak en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlayarak çalışmaktayız. Temizlik hizmetimizin detaylı olması ve etkili olması nedeniyle sıklıkla tercih edilmekteyiz. Bu alanda ustalaşmış bir kadro ile hizmet etmekteyiz. Iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Petek temizliği konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aksatılmaması gereken bir konu olan bu rutin bakım konusunda yıllardır hizmet vermekteyiz. Memnun müşteri portföyümüz ile tanınan servis hizmeti firmalarından birisiyiz. Kış aylarına girmeden önce petek temizliği konusunda hizmet almanız önerilmektedir. Bu sayede kış aylarında enerji kaybı yaşamadan ısıtma sisteminizden faydalanabilirsiniz.

Zaman içerisinde peteklerde biriken kirlerin ve kirecin oluşturduğu tabaka kaçınılmazdır. Zamanında temizlik işlemi ile arındırılması gerekmektedir. Aksi halde ısıtma sistemi ile fazladan enerji harcanır. Boşa giden enerjiler yüzünden masraf da artacaktır. Isınma sorunu, fazladan elektrik tüketimi gibi sonuçlar doğurmaktadır. Detaylı bir şekilde yürüttüğümüz petek temizliği çalışması ile bu sorunlar giderilmektedir. Peteklerinizin temizlenmesinin ardından %40’a kadar verim artışı görülmektedir. Bu artış, temizlik sonrasında hemen fark edilen bir verim yükselişidir.

Bölgeler

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek