web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Mimarsinan Petek Temizleme

Mimarsinan petek temizleme

Mimarsinan petek temizleme, üstün performans ile petek temizliği yapan firmalar arasında yer almaktadır. Petek temizliği konusunda deneyimli ustalarımız ile temizlik hizmeti sunuyoruz. Çevre ve insan sağlığı için zararlı olmayan temizlik ürünlerini tercih ediyoruz. Hem etkili hem hijyenik olan ürünlerimiz ile tam arındırma işlemi yapıyoruz. Kullandığımız özel petek temizleme ekipmanları ile kısa süre içerisinde işlemi tamamlıyoruz. Detaylı bir temizlik yaparak etkili sonuçlar alınmasını sağlıyoruz. Petek temizliği işleminin ardından %40’a yakın verim artışı meydana gelmektedir. Yılda bir ya da en geç 2 yılda bir bunun yapılması gerekmektedir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Petek temizliği konusunda uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Evlerde kullanılan ve su ile temas eden her eşyada kireçlenme olmaktadır. Peteklerdeki durumda aynı bu şekilde meydana gelir. Zamanında temizlik ile çözüme gidilmesi gerekir. Aksi halde kireç tabakası büyümeye devam edecektir. Üstüne eklenen kirli su kaynaklı tortularla beraber verimde büyük bir düşme yaşanacaktır. Sıcak su boru tıkanıklıkları nedeniyle peteklere ulaşamayabilir. Petek yüzeylerine tabakalar nedeniyle sıcak su teması olmayabilir. Bu gibi durumlarda petekler ısınamadığı gibi çevreyi de haliyle ısıtamayacaktır. Bu durum da enerji maliyetinin yükselmesi ve boşa gitmesi anlamına gelir. Bize ulaşarak bunun önüne geçebilirsiniz.

Mimarsinan petek temizleme talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Mimarsinan petek temizleme
Mimarsinan petek temizleme

Neden Mimarsinan Petek Temizleme

Mimarsinan petek temizleme firması olarak Mimarsinan ve etrafına hizmet sunuyoruz. Bilinirliği olan ve güvenilir bir firma olarak yıllardır bu sektörde faaliyetlerde bulunmaktayız. Yüksek müşteri memnuniyetine sahibiz. Bunu sürdürmek için kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz. Deneyimli ve titiz ekibimiz etkili temizlik sunarak peteklerin tamamen temizlenmesini sağlamaktadır. Temizlenen peteklerde sıcak su peteğin tüm iç yüzeyine temas edebilmektedir. Üstelik tıkanıklıklar olmadığı için ısı kaybı da yaşanmamaktadır.

Isınma için meydana gelen maliyetlerin en aza indirilmesi mümkündür. Bu konuda kombi bakımı kadar petek temizliği de önem taşımaktadır. Zamanında yapılmayan petek temizliği ekstra masraflara sebebiyet vermektedir. Bize ulaşarak fiyat teklifi alabilir, randevu oluşturabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz merak ettiğiniz her konu hakkında sizlere bilgi verecektir. Daha detaylı bilgi için bizi arayın.

Bölgeler

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek