web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo
Anasayfa » Beyaz Eşya Servisi

Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi; Firmamız Ayra Teknik Servis LTD.ŞİT. en geniş yayın ağa sahip İstanbul beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet vermektedir. Arıza tamir ve bakım onarım taleplerinizi karşılamak ve en iyi hizmet sumak için 6 gün 12 saat çalışıyoruz. Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerinde; profesyonel ve deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmaktadır.

Şimdi Bize Ulaşın

Tüm marka model beyaz eşyalarınızı için saniyeler içinde teknik servis talebi oluşturun servis hızımızı deneyimleyin. İletişim sayfasından veya yukarıda bulunan butondan bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz Ürün Gurupları

  • Buzdolabı Servisi
  • Çamaşır Makinesi Servisi 
  • Kurutma Makinesi Servisi 
  • Derin Dondurucu Servisi
  • Bulaşık Makinesi Servisi
  •  Fırın Servisi

Profesyonel Ekip

İstanbul’un tüm bölgelerine verdiğimiz hizmetler ile binlerce başarı dolu referansa ulaşmış firmamız Ayra Teknik Beyaz Eşya servisi ile işlerinizi profesyonel kişilere teslim ederek kazançlı çıkın. Tüm personelimiz alanında tecrübeli ve deneyimli teknisyen ve tekniker kişilerde oluşmaktadır. Belirli kriterleri sağlamış ekiplerimizi özenle seçerek sloganımız olan ”Memnuniyetiniz Önceliğimizdir” prensibi ile hizmet vermekteyiz.

Geniş Servis Ağı

En yakın beyaz eşya servisi taleplerinizi için yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak talep oluşturmanızdır. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinizde olacağından emin olabilirsiniz. Bizi ayrıcalıklı kılan, Hızlı servis dönüşleri, Geniş servis ağı ve piyasa fiyatları altından ücret oranlarımızdır. Servis sonrası Ödeme seçenekleri; Kredi katı/Banka kartı ile kapıda ödeme veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Canlı Destek