web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Florya Petek Temizleme

Florya petek temizleme

Florya petek temizleme yıllardır petek temizliği ve bakımı üzerine çalışan bir firmadır. Hizmet sunduğumuz sektörde en kaliteli firmalardan birisi olarak yerimizi korumaktayız. Temizlik ekipmanlarımızı en kaliteli ürünlerle oluşturmaktayız. Petek temizliği yöntemlerimiz ile en etkili temizlik hizmetini sunmaktayız. Tamamen temizlik ve sterilizasyon amaçlayarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Kış aylarına girmeden önce peteklerin temizlenmesi gerekmektedir. Bu konuda sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız.

Petek temizliği için kullandığımız ürünler doğa ve insan dostu ürünlerdir. Sizlere ya da çevreye toksik etkisi olan ürünleri tercih etmiyoruz. Özel ekipman ve yöntemlerimiz ile tam hijyen sağlıyoruz. Bu sayede ısıtma sisteminizden aldığınız faydayı en üst seviyeye çıkartıyoruz. Petek temizliği sonrasında fark edilir düzeyde verim artışı olmaktadır. Verimin yükselmesi yüzde kırk seviyelerine dek çıkabilmektedir. Bu da enerji maliyeti ve yakıt tasarrufu yapılması için çok önemli bir orandır. Yeterince ısınamayan petekler sürekli olarak fazladan yakıt harcanmasına neden olmaktadırlar. Hem sıcak suyun ulaşamıyor olması hem de tortuların ısı kaybına neden olması engellenmelidir. Bu sayede ısı kaybı ve fazladan para kaybı yaşanmadan ısıtma yapılabilmektedir.

Florya petek temizleme talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Florya petek temizleme
Florya petek temizleme

Neden Florya Petek Temizleme

Florya petek temizleme olarak üst düzey temizlik sağlamaktayız. Aksanların ve peteklerin bakımlarının yapılması önem taşır. Bu yüzden bizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinirken fiyat öğrenebilirsiniz. Ayrıca her konuda teknik destek sunacak yetkinliğe de sahibiz. Petek temizleme işlemi için gereken tüm bilgi, donanım ve yetkilere sahibiz. Işimizi resmiyet içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Müşteri portföyümüz günden güne büyümektedir. Buradaki en büyük amacımız da müşterilerin % 100 memnuniyet seviyesine ulaşmasıdır.

Petek temizleme işi, ihmal edilmemesi gereken bir konudur. Bizi arayarak bilgi vermeniz halinde kısa sürede adresinize gelmekteyiz. Florya ve çevresinde hizmet sunmaktayız. Hem hızlı hem de etkili petek temizliği yöntemlerini kullanmaktayız. Peteklerden alınan verimin en üst düzeyde olmasını amaçlayarak temizliğini gerçekleştiriyoruz. Çünkü peteklerde biriken kirler ve kireçler yüzünden ısınma sorunları meydana gelmektedir. Bunun tek çözümü de periyodik olarak yapılan petek temizliğidir.

Bölgeler

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek