web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Servisi

Ariston kombi servisi için Ayra teknik servis olarak sizlere profesyonel bir hizmet veriyoruz. Sunduğumuz hizmet kapsamında kombilerin marka ve modeli fark etmeksizin kombi tamirini mümkün kılıyoruz. Sıfır ya da ikinci el kombilerde görülebilecek birçok arıza içi alanında uzman kişiler ile çalışıyoruz. Siemens Kombi Servisi gibi pek çok servis hizmeti de veriyoruz ve kombilerin tamir sürecini yerinde yapıyoruz. Kombileriniz için gerekli olan adresi bize verebilirsiniz. Sonrasında belirttiğiniz tarih ve saatte adrese geliyoruz ve kombinin durumunu inceliyoruz. Kombi söz konusu olduğunda pek çok arıza görülebilir ve bu durumda yapılması gereken kombinin öncelikle teknik detaylarını incelemek ve çözümünü bulmaktır. Sonrasında sizlere fiyat belirtilir ve bu birçok unsura göre değişebilir.

Siemens Kombi Servisi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Ariston Kombi Bakımı

Ariston kombi bakımı hizmeti kombinin düzenli bakımını da kapsar. Kombiler uzun ömürlü ürünler olsa da zaman zaman bakıma ihtiyaç duyulması mümkündür. Bu bakım genellikle paslanma öneyici bir bakımdır. Çünkü kombiler geniş sistemlerdir ve bakımlarının da buna uygun yapılması gereklidir. Ariston kombileri için de benzer bir durum söz konusudur. Sunduğumuz bakım hizmeti alanında uzmanlar ile gerçekleşir ve ekibimiz özel ve son teknoloji malzemeler kullanır.

Bakım işlemlerinde olası hatalar da görülebilir ve arızalar için gerekli tamirler yapılır. Bu nedenle düzenli bakım hem kombi hem de petekler için şart olur. Kombiler pahalı malzemeler olması sebebiyle düzenli bakım ile ürünün ömrünü uzatmak mümkün olur. Bizler de sizlerin gerekli hizmeti alabilmesi için adresinize profesyonel bir ekip yönlendiriyoruz. Kombi ürünleri bakım gerektirdiğinde aksatmadan bizlerce yapılır ve sonrasında ürünü rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ariston Kombi Hizmetleri

Ariston kombi hizmetleri kapsamı geniştir ve içerisinde birçok yöntem yer alır. Kombilerin bakımları ve tamirleri bu kapsama girer. Kombiler birçok marka ve modele sahiptir. Baymak kombi servisi gibi birçok servis bizler tarafından gerçekleşir ve her marka kombiniz için adresinize geliriz. Bu durumda ikinci el kombi olması da durumu değiştirmez ve hizmet servisimizin genişliği öne çıkar.

Kombi ürünlerinde parça değişimi hizmetimiz de bulunur. Çünkü kombiler arızalandığında parça değişimi en öne çıkan çözümdür ancak parça bulmak önem arz eder. Bizler sizlere en uygun parçaları bularak kombilerin tamirini de en profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. detaylı bilgi için teklif al kısmına tıklayın.

Baymak Kombi Servisi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Ariston Kombi Servisi

Ariston Kombi Tamiri

Ariston kombi tamiri hizmetini Ayra teknik servis olarak veriyoruz. Kombi tamirinde garantili hizmet sunuyoruz ve bu garanti özellikle bir sürçe bağlı odluğundan oluşabilecek risklerin de önüne geçiyoruz. Tamir hizmetimiz 7/24 olacak şekildedir ve günün her saati bize ulaşmanız mümkündür. Burada kombinin durumunun acil olması gerekmez ve destek hizmetimiz her zaman sizler için hazırdır. Müşteri memnuniyetini önemsiyoruz ve bu nedenle her an ulaşılabilir bir hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır devam eden hizmetimiz sayesinde binlerce müşterinin memnuniyeti ile işlerimize devam ediyoruz.

Kombi servisi hizmeti kapsamında kombilerin hem parça değişimini hem de donanımını tamir etmek mümkündür. Bazı arızalar ciddi bir seviyede olurken bazı arızalar da kısa sürede tamir edilecek arızalardır. Bu durumda arızaların tamir süreci uzun ya da kısa sürebilir. Ancak özellikle belirttiğiniz tarih ve günde adreste olarak tamir işlemlerine hemen başlıyoruz. Hem ısınma hem de sıcak su için kullanılan kombilerin en kısa sürede tamir edilmesi gerektiğini dikkate alıyoruz. Bu sebeple tamir sürecini hızlandırarak en kısa sürede tamamen iyileştirilen bir kombiyi sunuyoruz.

Ariston Petek Temizleme Hizmetleri

Ariston petek bakımı hizmetleri ev ve iş yerleri gibi birçok noktada yer alan peteklerin temizliğini kapsar. Petekler zaman içerisinde dolar ve performansı düşer. Bu nedenle peteklerin eksiksiz bir şekilde ve profesyonel destek ile temizlenmesi oldukça önemlidir. Bu hizmeti artık en profesyonel ve teknolojik yöntemler ile yapıyoruz. Bu sayede petek temizliği daha kısa sürede tamamlanırken kullanım ömrü de uzar. Yıllık ya da mevsimlik olarak yapılan petek temizlikleri ekibimizdeki uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir.

Petek temizlerken öncelikle peteğin açılabilen noktaları açılır ve sonrasında iç temizleme aşamasına geçilir. Bu hizmeti yaparken çevreyi kirletmeyiz ve evinizdeki petekleri sizlere odluğu gibi telsim ederiz. Bu işlem için bizimle iletişime geçmeniz ve bir tarih belirlemeniz yeterli olacaktır. Belirttiğiniz gün ve saatte gerekli teknolojik ürünlerimiz ile adreste oluyoruz.

Ariston Kombi Arızaları

Ariston kombi arızaları kombilerin sorunlarının ifade edildiği bir sistemdir. Bu arızalar ile kombideki sorunun nerede olduğunu öğrenmek kolaylaşır. Kombi arızalarından herkes anlayamaz ve bu nedenle profesyonel destek almak şart olur. Profesyonel hizmet kapsamında bizlerin ekibinde bu arızaların anlamını bilen ve kısa sürede tamir edebilecek kişiler yer alır. Özellikle etraf kirlenmeden gerekli arızalar çözümlenir. Arızalar bazen ürünün ömründen bazen de kullanım biçiminden kaynaklanabilir.  Bunlara üretim hataları ve benzeri de eklenebilir ve bu durumda hatalar çeşitlenir.

Ariston Kombi Servisi

Ariston En Öne Çıkan Kombi Arızaları

Ariston markasından en öne çıkan kombi arızaları daha çok teknik detaylarda kendisini gösterir. Ürünün bir parçasında ya da teknik donanımında çıkacak hatalar, arıza kodu olarak sunulur ve böylelikle arızanın tespit süreci hızlanır. Özellikle zaman kazanmak gerektiğinde bu yöntem önem arz eder. İşte en bilindik arızalar:

Ariston kombi arızası kod 203: Bu kod, elektrik devrelerini ilgilendirir ve bir sensör problemine dikkat çeker. Sensörün kısa devre yapması ya da temassız olması durumunda bu arıza kendisini gösterir. Direkt olarak sensör değişimi veyahut da tamiri mümkündür.

Ariston kombi arızası kod 116: Kombide yer alan termostatın arızalandığını ifade eden bir koddu. Bu işlemde tüketicinin bizimle iletişime geçmesi en doğrusu olacaktır.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek