web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo
Anasayfa » VRF Teknik Servisi

VRF Teknik Servisi

Ayra Teknik Servis olarak, İstanbul’da VRF (Variable Refrigerant Flow) sistemleri konusunda uzman teknik servis hizmeti sunuyoruz. VRF sistemleri, binaların iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamak için kullanılan en verimli ve esnek sistemlerden biridir. Bu sistemlerin kurulumu, bakımı ve tamiri için özel bir uzmanlık gerektirir ve biz de tam da bu noktada devreye giriyoruz.

İstanbul VRF Teknik Servis – Bakım Onarım Yedek Parça

Ayra Teknik Servis olarak, VRF sistemleri konusunda uzman ekibimizle birlikte müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, sistem kurulumu, bakımı, onarımı ve yedek parça temini gibi konularda çözümler sunuyoruz. Ayrıca, acil durumlarda 7/24 teknik destek hizmeti de sunmaktayız.

Teknik servis hizmetimiz, her müşterimizin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmıştır. Müşterilerimizle bir araya gelerek, ihtiyaçlarını analiz ediyor ve en uygun çözümleri sunuyoruz. Teknik servis hizmetimiz de müşteri memnuniyetini her zaman ilk plandadır.

İşinde Uzman Kadro

Firmamız, İstanbul’un tüm bölgelerine verdiğimiz hizmetler ile binlerce başarı dolu referansa ulaşmıştır. Alanında uzman deneyimli teknisyen ve ustalarımız ile ismimizi Marka haline getirdi. Belirli kriterleri sağlamış personelimizi özenle seçiyoruz.

Geniş Servis Ağı

VRF servisi taleplerinizi için yapmanız gereken çağrı merkezimizi arayarak talep oluşturmanızdır. Ekiplerimiz en kısa sürede adresinizde olacağından emin olabilirsiniz. Bizi ayrıcalıklı kılan, Hızlı servis dönüşleri, Geniş servis ağı ve piyasa fiyatları altından ücret oranlarımızdır. Servis sonrası Ödeme seçenekleri; Kredi katı/Banka kartı ile kapıda ödeme veya nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz

Canlı Destek