web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Hizmetlerimiz

Ayra Teknik Servis LTD.ŞTİ olarak İstanbul da 20 yılı aşkın süredir beyaz eşya, klima, Kombi, endüstriyel soğutma alanlarından hizmet vermekteyiz. Yıllarca edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda profesyonel ekibimizle müşteri memnuniyet odaklı olarak çalışmalarımız sürdürüyoruz. Aşağıda bulunan hizmetlerimizde ihtiyacınız olan hizmeti inceleyerek bize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Beyaz Eşya Servisi

İstanbul Beyaz Eşya Servisi; Firmamız Ayra Teknik Servis LTD.ŞİT. en geniş yayın ağa sahip İstanbul beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Kombi Servisi

İstanbul Kombi Servisi; Firmamız Ayra Teknik Servis LTD.ŞİT. en geniş yayın ağa sahip İstanbul kombi teknik servisi olarak hizmet vermektedir

Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi; Firmamız Ayra Teknik Servis LTD.ŞİT. en geniş yayın ağa sahip İstanbul klima teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

istanbul chiller servisi

İstanbul Chiller Servisi; Firmamız Ayra Teknik Servis LTD.ŞİT. en geniş yayın ağa sahip İstanbul Chiller teknik servisi olarak hizmet vermektedir.

Petek Temizleme Servisi

İstanbul Petek Temizleme Servisi; Firmamız Ayra Teknik Servis LTD.ŞİT. en geniş yayın ağa sahip İstanbul İstanbul Petek Temizleme Servis olarak hizmet vermektedir.

5/5
Ayra teknikten aldığım kombi servisinde çok memnunum söz verdikleri gibi belirtilen saat geldiler. Servis elemanları kibar ve arızayı cihazı sökmeden anladılar.
müşteri yorumlarımız
Derya Tümen
Canlı Destek