web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya her evde bulunan bir eşyadır. Arıza yapmaları durumunda hayatlarımızı zorlaştırmaktadırlar. Avcılar beyaz eşya servisi olarak bu anlarda servis hizmeti vermekteyiz. Deneyimli beyaz eşya tamircilerimiz bütün beyaz eşyalar konusunda teknik bilgiye sahiptir. Buzdolabı, çamaşır makinesi gibi başlıca beyaz eşyaları tamir etmekteyiz. Ayrıca ankastre setleri gibi yeni nesil ürünler de hizmet alanına dahildir. Şofbenden derin dondurucuya pek çok farklı eşya için servis sağlamaktayız. Servis hizmetinde bakım-onarım işlerinin yanı sıra arıza tespit de yapılmaktadır.

Eşya servisi hizmetimize arıza tespiti dahildir. Arızanın ne olduğu ve neden kaynaklandığı konusunda profesyonel ekibimize danışabilirsiniz. Kendini bu alanda yetiştiren servis uzmanları ile çalışmaktayız. Bu sayede en doğru arıza tespiti tarafımızca yapılabilmektedir. Ayrıca bakım onarım işlemlerini mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz. Yedek parçaların temini konusunda da müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Yedek parça temini sonrasında destek vermeye devam etmekteyiz. Yaptığımız işin arkasında durarak müşterilerimizin memnun olmasını önemsemekteyiz.

Avcılar beyaz eşya servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Avcılar Beyaz Eşya Servisi (1)
Avcılar Beyaz Eşya Servisi

Neden Avcılar Beyaz Eşya Servisi?

Beyaz eşya arızaları için Avcılar beyaz eşya servisi olarak bize ulaşabilirsiniz. Iletişim bilgilerimiz üzerinden 7/24 hizmet sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz alanda yetişmiş servis ustalarımız ile en kısa sürede ulaşım sağlamaktayız. Arıza kaynağı tespitinden sonra kısa süre içerisinde ihtiyaç duyulan faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz. Garanti vererek sunduğumuz hizmet ile alakalı sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Pek çok farklı marka için servis hizmeti sunmaktayız. Deneyimli ustalarımız her markanın teknik donanımına hakimdir. Teknik donanımların bilinmesi sayesinde daha kısa sürede hizmet sunmaktayız. Yapılan işlemlerin ardından herhangi bir soru olması durumunda destek vermeye devam etmekteyiz.

Avcılar ve çevresinde verdiğimiz servis hizmetinde müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Kaliteli hizmet anlayışımız ile sorunlarınıza çözümler sunmaktayız. Faaliyetlerimizde en önemli önceliğimiz hizmet kalitesinin üst düzey olmasıdır. Uygun fiyatlı servis hizmetimiz ile sadece yapılan işin bedelini fiyat teklifi olarak müşterilerimize sunmaktayız. Iletişim numaramızdan bizi arayarak anında destek alabilirsiniz. Yıllardır beyaz eşya konusunda çalışan ustalarımız ile pek çok markanın tamirini yapmaktayız. Üst düzey hizmet kalitesi ile sorunlarınıza çözüm sağlamaktayız.

Bölgelerimiz

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek