web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Haramidere Beyaz Eşya Servisi

Haramidere beyaz eşya servisi

Haramidere beyaz eşya servisi ustaları, faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmektedir. Tecrübeli ve bilgili ekibimiz ile Haramidere ve etrafına en iyi beyaz eşya servis hizmetini sunmaktayız. Bütün beyaz eşya çeşitleri için gerekli teknik bilgi ve donanıma sahibiz. Yeni gelişmeleri takip ederken kullandığımız ekipmanların da en güncel ekipmanlar olmasına dikkat ediyoruz. Bütün arıza tespiti ihtiyaçlarınız, tamir bakım ve yedek parça temini sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçişinizden kısa bir süre sonra müdahalede bulunarak sizlere çözüm sunmaktayız.

Beyaz eşyalarda çok çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. En sık karşılaşılan arızalardan bazıları şu şekilde sıralanabilmektedir:

 1. Çamaşır makinesinde suyun zamanından önce boşalması,
 2. Aşırı titreşim ve hareket ile çalışması, anakart arızaları,
 3. Çamaşır makinesi sıkma sorunu,
 4. Aşırı köpük oluşturarak yıkama sorunu,
 5. Hortum vb. aksanlarda kopma, delinme,
 6. Buzdolabından kapı arızası,
 7. Ikaz lambası arızaları,
 8. Buzdolabı su sızma sorunu,
 9. Buzdolabı kapı etrafından yoğuşma olması,
 10. Bulaşık makinesinde su almama sorunu,
 11. Derin dondurucuda koku olması,
 12. Şofbenden su damlaması…

Bu arızlardan herhangi biri ile karşılaşmanız halinde bize ulaşabilirsiniz.

Haramidere beyaz eşya servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Haramidere beyaz eşya servisi
Haramidere beyaz eşya servisi

Neden Haramidere Beyaz Eşya Servisi?

Haramidere beyaz eşya servisi her zaman üstün kalitede hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Yüksek kalite prensiplerimiz ile müşterilerimizin sorunlarını çözmekten memnuniyet duymaktayız. Yedek parça sorgusu yapmak için bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca tamir fiyatları konusunda da bize ulaşarak fiyat teklifimizi alabilirsiniz. Arıza durumuna ve boyutuna bağlı olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Beyaz eşyada görülen ısınma sorunundan ana kart yanmasına dek tüm problemlerinizi çözmek için buradayız. Profesyonel ustalarımız ile tüm sorunlarınıza en doğru müdahaleyi yapmaktayız. Arızaların kaynaklarının doğru belirlenmesi çok önemlidir. Yanlış anlaşılan bir arıza durumunu tedavi etmeye çalışırken sorunun büyümesine neden olunabilmektedir. Bu nedenle işi ustasına bırakmayı tercih etmeniz önerilmektedir.

Florya ve çevresinde tüm alanlara en kısa sürede ulaşım sağlamaktayız. Beyaz eşyaların evlerdeki hayati önemlerinin farkındayız. Bu nedenle tamir ve bakım işleri için en kısa zamanda beyaz eşyalarınız ile ilgilenilmektedir. Teknik donanımlı ekibimiz en iyi ekipmanlar ile müdahalelerde bulunmaktadırlar.

Bölgelerimiz

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek