web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Beykent Beyaz Eşya Servisi

Beykent beyaz eşya servisi (1)

Beykent beyaz eşya servisi olarak deneyimlerimiz doğrultusunda sizlere hizmet sunmaktayız. Servis konusunda yıllardır beyaz eşya üzerine çalışmaktayız. Geniş müşteri kitlemizin beyaz eşya konusunda her türlü şikayet ve sorularına cevap vermekteyiz. Bu sayede giderek büyüyen müşteri kitlesine sahibiz. Bize ulaşmanız halinde en kısa sürede belirtilen adrese gelerek arıza tespiti yapmaktayız. Arıza tespiti, bakım, tamir ve yedek parça temini konularında en güvenilir firmalardan biriyiz. Yıllardır içinde yer aldığımız sektörde yüksek kalite anlayışı ile çalışmaktayız. Alanında uzman kişilerle çalışarak isteklerinize cevap vermekteyiz.

Bulaşık makinesi, şofben, davlumbaz vb. Tüm beyaz eşyalarınızda meydana gelen hata kodlarını çözüme ulaştırıyoruz. Marka ve üretim yılı fark etmeden teknik desteğimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca cihaz bakımları konusunda sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Eğitime açık kadromuz bu alanda sürekli olarak güncel bilgileri takip etmektedir. Piyasa gelişmelerini yakından takip ederek kendimizi sürekli yeniliyoruz. Gerekli eğitimlerimiz, belgelerimiz ve yetkinliğimiz tamdır. Tam yetkili bir kuruluş olarak beyaz eşya servisi alanında en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Beykent beyaz eşya servis talepleriniz için bize ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beykent beyaz eşya servisi (1)
Beykent beyaz eşya servisi (1)

Neden Beykent Beyaz Eşya Servisi

Beykent beyaz eşya servisi hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır. Teknik bilgimizin yanı sıra ekipman seçiminde de özenli davranmaktayız. En teknolojik ekipmanlar ile çalışmaktayız. Bu sayede kısa sürede etkili müdahalelerde bulunmaktayız. En kaliteli ekipmanlar ile arıza giderimini sağlamaktayız. Bakım konusunda da iç aksanlara gereken titizlikle yaklaşmaktayız. Bakım sırasında makinelerinizin verim düzeyini arttıran temizlik işlemlerini yapmaktayız. Bakımları zamanında yapılan beyaz eşyaların kullanım ömürleri uzamakta, kullandıkları enerji miktarı azalmaktadır. Ayrıca arızaya neden olabilecek sorunlar mevcut ise önceden fark edilmeleri için bakım oldukça faydalı olmaktadır.

Beykent ve çevresinde hizmet verdiğimiz beyaz eşya servisi alanında deneyimli ustalar ile çalışmaktayız. Her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz her alanda sorularınızı yanıtlamaktadır. Kalite standartlarına göre çalışma şekline sahip olan çalışanlar ile tüm beyaz eşyalarınız için hizmetinizdeyiz. En yeni ürünlerin teknolojilerini takip ederek hizmet verdiğimiz ürün ağının sürekli olarak gelişmesini sağlamaktayız. Bakım & onarım sonrasında bir sorun ile karşılaşmanız halinde hemen destek olarak sorununuzla ilgilenmekteyiz. İş sonrasında da sizlere destek vermeyi sürdürerek güven yapı taşlarımızı sağlamlaştırmaktayız. Güvenilir ve bilindik servis firmaları arasında sürekli olarak daha yukarıya çıkma hedefi ile servis vermekteyiz.

Bölgelerimiz

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek