web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel kombi servisi hizmeti Airfel markasının kombilerini kullanan kişilere hizmet vermek için oluşturulmuştur. Ayra Teknik Servis olarak 7/24 yani günün her saati kombi desteği sunuyoruz. Buna dahil olarak daha farklı birçok kombi markasının da hm servis hem bakım hem de onarım hizmetlerini sunuyoruz. Bu sayede olası bir kombi işleminde ulaşılacak ilk adres haline geliyoruz.

Alarko kombi servisi hizmeti de veren firmamız daha farklı bilinen pek çok kombi firmasının kombilerini de tamir ederek ve onarım yaparak hizmet alanını genişletir. Kombi modeli ve yılından bağımsız olarak uzman ekiplerimiz en profesyonel hizmeti verir. Sunduğumuz hizmetler bütünü ile bir kombinin gereksinimi olan tüm aşamalar sağlanır. Bakım, onarım ve tamir gibi hangi hizmet alınırsa alınsın ekibin profesyonel olması beklenen ilk şarttır. Bu sayede hem işlemler kısa sürer hem de en iyi versiyonuna erişir.

Alarko kombi servisi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Airfel Kombi Tamiri

Evlerde genellikle ısınma işlemi için kombi kullanımı tercih edilir. Ancak kombiler mekanik ürünler olması sebebiyle zaman içerisinde bozulabilir ve onarım ihtiyacı olabilir. Bu durumda bizler en profesyonel desteği verdiğimizi ifade etmekten çekinmeyiz. Alanında deneyimli uzman ekibimiz, kombilerin tamirini en kısa sürede yapar ve kullanıma devam etmenizi sağlar. Airfel kombi tamiri işlemi söz konusu olduğunda esas amaç müşteri memnuniyetidir. Kombinin en kısa sürede tamir edilmesi ve eskisi gibi çalışması birçok müşteri için elzemdir. Bizler de bunu dikkate alarak profesyonel ekibimizi adrese yönlendiriyor ve tamiri gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgiye teklif al kısmından ulaşabilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Bakımı

Kombi ürünleri bozulmasalar dahi bakıma ve onarıma ihtiyaç duyabilirler. Bu durumda kombinin ihtiyacı olan bakım belirlenir ve sonrasında bu işleme başlanır. Her kombinin problemi farklı olabilir ki bu durumda uzman desteği almanız önem kazanır. Bizler uzun yıllar deneyimli olan ekibimiz ile sizlere en pratik onarımı sunarız. Böylelikle kombiniz ilk günkü performansına döner ve işleriniz kolaylaşır. Kombinizden en yüksek verimi almak için bizi tercih edebilir ve hizmet kalitemizi denetimleyebilirsiniz. Birçok büyük masrafın önüne geçen bu hizmetimiz ile bir kombi daha uzun yıllar kullanılabilir. Kombi bakımı hassas bir konudur ve herkesin yapmaması gerekir. Bu durumda oluşabilecek hasarları önlemek için deneyimli ekipler gereklidir. Ekibimiz, tüm deneyimi ile birlikte sahadadır ve bakım işlemleri için pratik yollar izler. Alanında bilgili ve işinin ehli olan ekibimiz, bakım hizmeti için de profesyonel destek veriyor.

Airfel Kombi Servisi Keşif Hizmeti Detayları Nelerdir?

Kombi servisi hizmeti ilk aşamada keşif hizmetini barındırır. Sizlerin bize ulaşması sonucunda profesyonel ekibimiz, keşif hizmeti için adrese ulaşım ve burada gerekli çalışmaları yürütür. Keşif hizmeti esnasında problemin ne olduğu anlaşılmalıdır. Bu esnada kombi arıza yapmış olabilir ya da bakıma ihtiyacı olması da mümkündür. Bu hizmet müşteri memnuniyetini destekler ve özellikle sizlere sunduğumuz en temel hizmet olarak öne çıkar. Arçelik kombi servisi olarak da genişletilmiş bu hizmetimiz, sizlerin büyük miktarlarda harcamalar yapmanızı da önler. Basit problemler söz konusu olduğunda birçok kişi için maliyet düşer ve memnuniyet artar.

Benzer bir durum ikinci el kombi için de geçerlidir. Kombilerinizin sıfır ya da ikinci el olup olmamasına bakmadan sizlere en profesyonel hizmeti sunuyoruz. Kombinin modeline, markasına ve durumuna bağlı bir hizmet gerçekleştiriyoruz. Evde ve birtakım iş yerlerinde hem ısıtma için hem de ısınma amacı ile kullanılan kombiler, kısa sürede çözülmesi ve iyileştirilmesi gereken ürünlerdir. Bu durumda kombileri daha iyi hale getirmek için ekibimiz en hızlı hizmeti vermeyi hedefler. Bu hizmetlerin tümü petek bakımı için de geçerli olmaktadır.

Arçelik kombi servisi hakkında bilgi almak için tıklayın.

Airfel Kombi Hata Kodlarız

Kombilerin kendi içerlerinde farklı hata kodları vardır. Bunlara arıza kodu da denir ve aslında kombide olan bir problemi gösteren önemli bir hizmettir. Bu sayede kombide parça ya da bir benzeri problem olduğunda tespiti mümkün hale gelir. Ekibimiz de hata kodları üzerine yoğunlaşarak problemin tespitini hızlandırır. Böylelikle kombi kullanma süreciniz de hızlanacaktır. Alanında deneyimli teknisyenlerimiz sizlere bu hizmeti rahatlıkla verecektir.

Hata kodları sorunun büyüklüğünü de gösterir ve bu sayede problemin çözümü ve bütçe gibi bilgiler daha net ortaya çıkar. Müşteri memnuniyetini hedefleyerek sunduğumuz bu hizmette, arıza kodları ile süreci daha profesyonel bir hale getiriyoruz.

Airfel Kombi Servisi

En Popüler Hata Kodları

C20 Kalorifer gidiş sensörü arıza kodu

Bu arıza, kaloriferlerin gidiş borusu üstünde yer alan NTC sensörü ile ilişkilidir. Burada oluşan ani ya da uzun süreli bir arıza, bu kodun oluşmasına neden olur. Birtakım çözümler ile eski haline kavuşması mümkündür.

C78 basınç sensörü hatası

Kombilerin önemli bir parçası olan basınç sensörünün hata verdiği durumlarda bu kod öne çıkar. Burada su basıncı okunmuyor olabilir ve birtakım yöntemler denemek şarttır. Alanında uzman çalışanlarımız bu hizmetleri kısa sürede gerçekleştirirler.

C1 33 ateşleme hatası

Bu hata ancak brülör kısmında görülen alev veya arıza durumlarında ortaya çıkar. Bu aşamada sıfırlama tuşu tercih edilebileceği gibi direkt bizimle iletişime de geçebilirsiniz. Bu sayede en iyi hizmeti en kısa sürede alabilirsiniz.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek