web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Beykent Kombi Servisi

Beykent kombi servisi

Kombi bakımı ve tamiri ustalık isteyen bir iştir. Bunun öneminin farkında olan bizler Beykent kombi servisi olarak yıllardır hizmet sunmaktayız. Sektörde bulunduğumuz zaman içerisinde sürekli olarak gelişmeye devam ettik. Teknik ve pratik anlamda sürekli gelişime açık olarak çalışmaktayız. Öncelikle müşterilerimizin tam memnuniyetini kazanmayı hedeflemekteyiz. Bize ulaşmanız halinde telefon üzerinde de sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Arıza kodlarının anlamları ve ne yapılması gerektiği konularında bize ulaşabilirsiniz. Bakım zamanı gelen kombilerinizin bakımları için de profesyonel hizmet sağlamaktayız. Baştan sona kombi ve aksanlarının bakımlarını sağlayarak kombi ömrünü uzatıyoruz. Kombi bakımlarının ihmal edilmemesi gereken bir nokta olduğunu biliyoruz.

Kombi servisi hizmetinde ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri yerine getirmekteyiz. Bacasız kombi montajı gibi konularda da hizmet sağlamaktayız. Kart tamiri, regülatör montajı ve onarımı, eşanjör tamiri gibi her konuda destek sağlamaktayız. Kombi resetlemesi, bağlantı setlerinin değişimi gibi konular için de bizi arayabilirsiniz. Genleşme tanklarında oluşan arızalardan verim ölçümüne dek her konuda bilgiliyiz. Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile her konuda destek vermeye hazırız.

Beykent kombi servis talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Beykent kombi servisi
Beykent kombi servisi

Neden Beykent Kombi Servisi

Beykent kombi servisi olarak deneyimli kombi ustaları ile çalışmaktayız. Bu sayede etkili ve yerinde çözümleri sizler için sağlamaktayız. Su doldurma anahtarı değişimi gibi her konuda hizmet sağlamaktayız. Presostat arızası gibi ustalık isteyen konularda yetkili olmayan kişilere güvenmeniz kombiye zarar verecektir. Tam yetkili bir kombi servisi olarak her konuda sizlere servis hizmeti sunmaktayız. Ayrıca kombinizin verimini hesaplatarak bakım zamanı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Zaman içerisinde kombilerden alınan verim düşebilmektedir. Bunun pek çok farklı nedeni olabilir. Ancak düşük verimle çalışılması kombiyi daha çabuk eskitmektedir. Üstelik elektrik ve su sarfiyatı da artmaktadır. Bu nedenle verimini kontrol etmemiz için bize ulaşabilirsiniz.

Titreşimli çalışma durumu kombide olağan değildir. Bunun gibi göz ardı edilebilir ufak sorunlar farklı problemlerin habercisi olabilmektedir. Bu tip şüphelerden kurtulmak için bize ulaşabilirsiniz. Deneyimli ekibimizle en kısa sürede sorun varlığını araştırmaktayız. Bu sayede bir problemi başlangıç evresinden yakalayarak büyümesinin önüne geçmiş olmaktayız.

Markalar

Bölgeler

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek