web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Baxi Kombi Servisi

Baxi kombi servisi

BDR Thermea’nın bir parçası olan Baxi marka kombilerinizde tüm donanımımız ile Ayra Teknik olarak hizmet sunmaktayız. Firmamız kombi servislerinizde, kombi bakım ve onarımlarında, kazan değişimlerinde tam kapsamlı hizmet sunmaktadır. Güler yüzlü ekibimiz ve yıllardır kazandığımız tecrübe ile Baxi kombi servisi alanında Ayra Teknik servisi olarak sektörde üst bir seviyede yer almaktayız.  

Ayra teknik firmamız, 1866 yılından bu yana İngiltere’de üretimlerine devam eden Baxi kombileriniz için güvenilirliğin, yenilikçiliğin tek adresidir. İlk kazan üretimlerinden gelişmiş teknoloji ile ürettikleri son kazanlara kadar üstün verimlilik ve değeri sunan Baxi kombilerinizin tüm bakım ve onarımların da sizlere hizmet sunmaktayız. Firmamız ayrıca müşterilerinin memnuniyetlerine de son derece önem vermektedir. Müşterilerimize verilen hizmetlerde tutku ve pozitiflik sunarak hizmetinin gururunu en üst seviyelere taşımaktayız.

Baxi kombi servisi, çerçevesinde yardıma ihtiyacınız söz konusu olduğunda uzman teknisyenlerimiz Ayra teknik firması olarak ile hızlı ve kolay bir hizmet sunmaktayız. Yine sunulan kapsamlı hizmetlerimiz ile de problemlerinize kalıcı çözümler sağlamayı amaçlamaktayız. Tamir ve bakım esnasında teknik ekibimizin kullandığı son teknoloji ekipmanlar ve orijinal yedek parçalar ile de makinenizin işlevselliğini koruyoruz. İkinci el kombi servisi için de aynı hizmetler geçerlidir.

Hizmet kapsamlarımızın genişliği çerçevesinde tüm kombi ve kazanlarınızda yaşadığınız her problemde hizmetlerimiz ile nihai bir sonuç vermekteyiz. Bunlarla birlikte kombi servisi kapsamında da hizmetlerimizdeki işlevsellik ile Baxi firması ürünlerinizin performanslarını korumaktayız. Tüm bu işlemlerle makinenizden enerji tasarrufu yapmanıza da olanak sağlıyor, bütçelerinizi de önemsiyoruz.

Baxi kombi karşılaşılabilecek sorunlar

Evlerinizde kullandığınız kombinizin iyi ısıtması ve iyi bir verimlilik sağlaması için herhangi bir arızasının olmaması gerekir. Gün geçtikçe verimliliği düşen makinenizin enerji tasarrufu da azalacak ve kolay bir kullanım sunmayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için öncelikle kombiniz için bakım servisi alanına ihtiyaç duyabilirsiniz. Ayra teknik firması olarak Baxi kombi servisi alanındaki hizmetlerimizde sizler için bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Evlerinizde kullandığınız kombilerde günler geçtikçe çeşitli arızalar ve problemler yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız probleme ve arızaya göre kombinizin değişim, onarım veya tamire ihtiyacı olabilir. Arıza çeşitlerine göre değişen bu durumda Ayra teknik firmamız size donanımlı ekipleri ile yardımcı olacaktır.

  • Kombiniz çalışıyor ancak ısı vermiyor mu?

Böyle bir sorunun birden fazla sebebi olabilmekte. Giriş çıkış vanalarının açık olduğundan emin olup boru ve peteklerinizin de temizliğinden eminseniz bir yetkili servise ihtiyacınız olacaktır. Eğer kombiniz

Ferroli kombi servisi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  • Kombiniz su mu kaçırıyor/akıtıyor?

Böyle bir arızada kombinize fazla su pompalanmış olabilir. Bunun dışında normalde 1.5 bar olması gereken su basıncı yüksekse yine kombiniz su kaçırabilir. Böyle bir durumda kombinizin bakımı alanında yardıma ihtiyacınız olabilir.

  • Kombinizden farklı sesler mi çıkıyor?

Kombi cihazlarından farklı seslerin çıkması fan motoru ile ilgili bir sorundan kaynaklanabilmektedir. Böyle bir arızada ise yine firmamıza ulaşmanız takdirinde fan motorunuzda yaşadığınız soruna kısa sürede çözüm bulabilirsiniz. Ayra teknik servisi içerisinde bulunan donanımlı ve alanında Uzman ekibimiz soruna yönelik tüm incelemeleri ve işlemleri titizlikle hallederek cihazınızın yeniden kullanımı için gerekli tüm işlemleri yapacaktır.

Baxi Kombi Tamiri

Evlerin ısınmasında kullanılan kombiler bazı zamanlarda arızalanıp ısıtma işlemlerini yapmayabilmektedirler. Çok basit bir arızanın bile bazen önemli işlemlerden geçmesi gerekebilmektedir. Böyle arızalarda teknik ekip mi çağırmalı yoksa tekrar kombi mi alınmalı diye merak edilebilir.

Ancak böyle bir arızada teknik ekiplerden destek alınması en doğru karar olmaktadır. Oluşturulan arıza kaydının hemen sonrasında teknik Ayra teknik ekiplerimiz gerekli incelemeleri detayları ile yapmaktadır. Gerekli analizlerin yapılmasının ardından da işlemlere başlayarak kombi tamiri kapsamında en kaliteli hizmeti sizlere vermekteyiz. Böylece de Ayra teknik firması olarak tekrar bir kombiye ücret vermemenizi sağlamakta ve bütçenize destek olmaktayız.

Kullandığınızcihazınızın hangi arızalanmalarında servise ihtiyacınız olduğunu da merak edebilirsiniz. Eğer cihazınızın markası Fujitsu ise kombi tamiri konusunda bizlere ulaşarak sizi bilgilendirecek oldukça donanımlı bir ekiple karşılaşacaksınız. Cihazınızın tamire ihtiyacı varsa teknik ekipler memnuniyetiniz için detaylıca çalışacaktır.

Kombinizin arızalı kısımları için alanında da yine Ayra teknik firmamızın tecrübesi ve gelişmiş teknolojileri ile destek alabilirsiniz. Teknik ekiplerimizin kullandıkları son teknoloji cihazlar ile de kombinizin tamirinin yanı sıra uzun ömürlü bir işlemde gerçekleştirdiğimizin teminatını veriyoruz.

Baykan Kombi Servisi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda işlemleriniz için teklif al kısmını kullanabilirsiniz.

Baxi Kombi Bakım Ve Onarımları

Genellikle her evde ısınma ve ısıtma için kullanılan kombilerde zaman zaman sıkıntılar yaşanabiliyor. Bazı arızalar değişimi, bazı arızalar onarımı, bazı arızalar ise yalnızca bakımı gerektirebiliyor. Kombi bakımlarının zamanında ve düzenli bir şekilde yaptırılması ise yaşanacak sıkıntıları önleyebiliyor. Baxi kombilerinizde ömür boyu destek sunma garantisini vererek kombilerinizin bakımında aradığınız desteği sağlıyoruz.

Kombi bakımı kapsamında cihazınıza yapacağınız her işlemde cihazınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Yine kombinize yıllık olarak yapacağınız bakımlarla enerji tasarrufu sağlayabilir ve faturanızı yüksek fiyatlardan koruyabilirsiniz. Yine kombi bakımınız ile cihazınızın daha işlevsel çalışmasını sağlayabilir ve daha iyi ısıtmaya sahip olabilirsiniz. Baxi marka kombilerinizin bakımlarına bu gibi daha birçok sebepten önemle vurgulamaktayız. Ayra teknik firması olarak kaliteli ve güvenilir ürünlerin yanı sıra müşterilerinin memnuniyetleri için her kapsamda yardımcı olmayı amaçlamaktayız.

Kombi bakımlarınız ise petek temizleme, petek bakımı, kalorifer filtreleri, fan motoru gibi birçok parçayı kapsamaktadır. Kombi tamiri ve bakımları konusunda ihtiyacınız olan her yardımı öncelikle kombi servisi alanlarımızda almanız cihazınız için çok daha gücenilir olacaktır.

Baxi Kombi Hata Kodları

Kullandığınız kombilerin kullanım kılavuzu içerisinde yer alan bazı hata kodları vardır. Bu hata kodları kombi cihazınızın içerisinde yaşanabilecek sistemsel sıkıntılar için oluşturulmuştur. Kombinizi güvenle kullanmanız, herhangi bir sıkıntı olduğunda tamirini yapmanız için oluşturulan bu kodlar oldukça önemlidir. Bununla birlikte her firmanın kullandığı kodlar farklılık göstermektedir.

Kombi cihazınızın üzerinde bu hata kodlarından birini görmeniz durumunda kılavuzdan yardım alarak soruna çözüm bulabilirsiniz. Kombi hata kodlarının farklılık göstermesinin yanında genellikle hata kodları şu sistemlerde kullanılır. Sensör veya Bağlantı Hataları Isıtma veya Soğutma Sorunları Basınç veya Su Akışı Sorunları gibi sistemsel arızalarda kombinizin üzerinde hata kodları görebilirsiniz.

Baxi Kombilerde Çok Rastlanan Hata Kodları

125E: Kombiniz üzerinde göreceğiniz bu kod ‘’sistemde su olmaması veya hava olması’’ manasına gelmektedir. Bu hata kodunu gördüğünüzde kombinizin panel kısmında bulunan OK tuşuna iki defa basmanız yeterli olacaktır.

160E: Fan arızası olduğunda kombinizin üzerinde bu arıza kodunu görebilirsiniz. Bu arıza kodu size fan motorunuzun arızalı olduğunu söyler. Böyle bir durumda ise teknik ekipten yardım almanız gerekmektedir.

110E: Bu arıza kodu ise Emniyet Termostatında yaşanan arızayı bildirmek içindir. Bu arıza kodunu gördüğünüzde kombinizin panelinde yer alan OK tuşuna iki defa basın ve 30 dk kadar bekleyin. Sorun çözülmez ve devam ederse teknik servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Baxi marka kombi için tanınmış bu hata kodları ile sorunlarınızı tanıyabilir ve çözüm bulabilirsiniz. Eğer daha farklı sorunlar ile karşılaşır veya sorunlarınıza çözüm bulamazsanız Baxi kombileriniz için servisimiz ile iletişime geçmeniz en doğru karar olacaktır.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek