web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Servisi ve daha pek çok marka dahil olmak üzere Ayra teknik servisi, kombi kullanıcılarına yıllardır hizmet sağlamaktadır. Kaliteli bilgi paylaşımı, devamlı büyüme çizelgesi ile çalışanlarımız engin tecrübelerinin vermiş olduğu teknik bilgi ve almış oldukları eğitimlerinde kazanımları ile işini en kısa sürede tamamlayarak müşterinin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

 Ayra Teknik servis kombi kullanıcılarına garantili olarak kombi teknik servisi, kombi bakımı, kombi tamir hizmetini en kısa sürede sağlamaktayız. Uzman çalışanlarımız ile yerinde servis ilkemiz ile bulunduğunuz şehrin semt ve ilçelerine de yerinde hizmet vererek bizlere aradığınız taktirde adresinize intikal ediyoruz.

Kombi tamir, kombi bakım ve kombi arıza hizmet sunuyoruz.
Bununla beraber kombi servisi hizmeti siz değerli müşterimize daha kaliteli hizmet sunabilmek adına profesyonel kombi teknik hizmeti vermektedir. Hizmet talep ettiğiniz teknik servis deneyimli ve profesyonel olmalıdır.

Ferroli kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

Baykan Kombi Tamiri Fiyatı

Ayra Teknik Servisi kombi sayısı, kombi arızasının hangi tip olduğu, kombinin bakım ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak cazip fiyata kaliteli çözüm sunmaktadır. Sizlerde eğer hizmetlerimizden yararlanmadan önce fiyat almak istiyorsanız ilgili hattı arayabilir ya da detaylı bilgi almak adına bizlerle iletişime geçebilir ya da sayfamızdan fiyat bilgileri hakkında fikir edinebilirsiniz.

Baykan Kombi Servisi

Baykan Kombi Bakımı

Kombi bakım uygulamalarını değerli müşterilimizin belirlemiş oldukları zaman içerisinde yerinde hizmet sağlayarak kombi bakımı işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylece yapılan bakım uygulamaları ile kombinizin daha kaliteli, yüksek verimlilikte çalışmasını hedef ediyoruz. İşlerimizi gerçekleştirirken sizlerin taleplerine göre petek temizleme ve kombi bakım hizmetlerini beraber veriyoruz.

Ayra Teknik Servisi, işlerini gerçekleştirirken müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Bu sebeple
ekibimiz kombi bakım ve petek bakımı işlerini gerçekleştirirken kesinlikle yalnızca işlerine odaklanırlar ve bu sayede müşteriye hiçbir şekilde rahatsızlık vermezler.

Baykan Kombi Tamiri

Bildiğiniz üzere pek çok evde ısıtma ve ısınma cihazı olarak kullanılan kombilerde gün geçtikçe bazı problemler meydana getirebilir. Ayra Teknik Servisi, Tam da bu anda siz değerli kombi kullanıcıların yardımına yetişiyor ve kombilerinizin sorununu tespit ederek olabilecek en kısa sürede kombi tamiri gerçekleştiriliyor…

Sunmuş olduğumuz hizmetler arasında yer alan kombi tamirinde de diğer hizmet sağlayıcılar gibi uzun süreler boyunca faaliyet göstermekteyiz. Alanında eğitimli personellerimiz yıllar geçtikçe gelişen teknolojiye ayak uydurarak ve daha fazla tecrübe kazarak işini en kaliteli ve hızlı şekilde yapmayı başarmıştır.

Ekibimiz pek çok kombi modeline hakim olduğundan dolayı kombinizde herhangi bir sorun mevcut ise hangi tüm marka ve model kombilerinizde onarım bakım ve arıza bulma deneyimine sahibiz. İkinci el kombi olması da durumu değiştirmemektedir.

Kombi Arızaları

Ayra teknik firması olarak kombi tamiri, kombi bakımı hizmeti, 7/24 garantili bakım servisi, kombi teknik servisi sunmanın yanında herhangi bir kombi arızasının meydana gelmesi halinde de kombi kullanıcılarına hizmet sunmaktadır.

 Öncelikle hangi arıza koduna sahipseniz kombi arıza kodları sayfamızdan gereken kombinizin arızılarını kontrol edebilirsiniz. Eğer problem halen çözülmüyorsa bizleri arayarak arızalarınızı kontrol ettirebilirsiniz. Bizler kombilerinizi açarak İşinin ehli olan ve kendini sürekli bu alanda geliştiren personellerimiz ile arıza tespitlerinizi çok kısa bir süre içerisinde çözüyoruz.Böylece olası büyük masrafların önüne geçmeyi sağlayarak müşterimizi memnun ediyoruz.

Unutmayın! Kombi arızaları meydana geldiğinde sizlerin yapacağı yanlış müdahaleler daha kötü sonuçlara yol açabilir. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Teklif al kısmından bizlere ulaşabililirsiniz.

Baykan Arıza Kodları

Baykan kombinizde bazen işler yolunda gitmediğinde arıza kodları vermesi olası bir durumdur. Kodları kombikullanıcıları tarafından çözülebilecek kolay sorunlar olabileceği gibi, ciddi anlamda sorunların da göstergesi olabilir. Bu nedenden dolayı kombi arıza kodları işinin ehli olan bir teknisyen vasıtası ile doğru bir biçimde çözülmesi gerekir.

Kombi arıza kodları, kombinin hangi görevinde ya da kombinin hangi parçasında problem olup olmadığını gösterir. Bu kodlar kombinin kullanım kılavuzunda bulunan hata kodlarına göre belirlenmektedir.

Baykan Kombi Servisi

Sık Rastlanan Arıza Kodları

A41 Arıza Kodu

Bu hata kodu görüldüğü taktirde kombi kullanıcılarının ilk olarak yapması gereken işlem kombilerini resetlemek olacaktır. Bu kod, ısıtma sensörünün arızalanması, yerinden oynaması ve iletki sıvısının bitmesi ile alakalı bir durumdur. Eğer resetleme sonrası problem çözülmüyor ise yetkili servisi arayarak destek alabilirsiniz.

A52 Arıza Kodu

Bu kod meydana geldiğinde uygunsuz yanma alanı için haber verir. Bu durumunun sebepleri, bacanın uç kısmındaki kısmın kırılması, yerinden oynaması ve kombi fanının yeteri kadar oksijeni dışarıdan alamaması halidir.Bu gibi durumlarda kombi resetleme uygulaması yapılır.Sonrasında ise kombinin bacısı kontrol edilir.Bu işlemler yapıldıktan sonra sorun halen çözülmedi ise kombi teknik servisinden yardım talebinde bulunması gerekir.

F28 Hata Kodu

Bu hata kodu kombinize gaz gelmediğini gösterir. Bu gibi durumlarda yapmanız gereken işlem  daire ise doğalgaz gelip gelmediğini teyit etmektir. Eğer gaz var ise yine problem devam ediyorsa restleme yapın.

Baxi kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek