web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi konusunda yıllardır alanında uzman ekibimizle beraber hizmet vermekteyiz. Gün içerisinde bizlere ulaştığınız zaman sizlere aynı gün servis imkanı sunmaktayız. Alanında yetkin ekibiyle beraber Ayra teknik, sizlere en doğru sonucu verebilmek için her gün çalışmaktadır. Sizlerin kombi servisini yapmadan önce kendimizi alanda oldukça geliştiriyor ve donanımlı bir şekilde sizlere hizmet veriyoruz. Ayra teknik bugüne kadar hem güven konusunda hem de uygun fiyatlandırma konusunda müşterilerine her zaman destek olmaktadır. Doğru ve güncel bilgi ve uygun fiyatlandırma için bizleri arayabilirsiniz ya da teklif al kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Eca kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Bakımı

Kombi kışın ısınmayı sağladığından dolayı genellikle kombi bakımı kış aylarında ya da kış aylarına yakın zamanlarda yapılmaktadır. Ancak kombi ısınma dışında sıcak su sağladığından dolayı yaz aylarında da bakımı yaptırılabilir. Genel olarak kombi bakımı için en az yılda bir kez bakım yapılması önerilmektedir. Ama eğer imkanınız varsa bu süreyi 6 aylık bir periyotlara bölebilirsiniz. Bu tamamen kişiye özel bir tarih olmakla beraber özel bir süresi ya da günü bulunmamaktadır.

Kombi bakımını sizlerin belirlediği gün ve saatlerde gerçekleştiriyoruz. Bunun için öncesinde bizlerden yani Ayra teknik servisten randevu oluşturmanız gerekmektedir. Randevu gün ve saatinizde alanında uzman ekibimizle birlikte evinize geliyor, kombi bakımı için gerekli olan bütün işlemleri gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman ekibimiz sayesinde sizlere kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Tamiri

Kombiler her ne kadar ısınma problemlerini giderse de bazen bazı sorunlar nedeniyle bozulabilmektedir. Bu sorunlar bazen su akıtma, bazen kombinin içinde bulunan bir parça yüzünden gerçekleşebilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşılaşıldığı zaman alanında uzman, bilgi sahibi bir ekip ile çalışmak gerekmektedir. Eğer şu an kombinizde bir problem var ve kombi tamiri yapılması gerekiyorsa, Ayra teknik servis olarak alanında uzman, deneyimli ve bilgi sahibi ekibimizle sizlere her an yardımcı olmak için hazırız.

Buderus kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Tamir Fiyatları

Kombi tamiri birçok insanın sorunları arasındadır. Sorun ne olursa olsun bir kombiyi tamir ettirmek için alanında bilgili bir ekiple çalışılması gerekiyor. Kombi tamir için alanında uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Ancak kombi tamir ettirmeden önce insanlar kombi tamir fiyatlarını da merak etmektedir. Aynı zamanda bu fiyata petek bakımı da dahil mi diye sıkça sorulmaktadır. Bunun yanında ikinci el kombi olması durumundaki fiyatlar da merak edilmektedir. Kombi tamiri sırasında siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken kombi tamir fiyatları konusunda sizlere gerekli fiyatı iletmekteyiz. Kaliteli ve alanında uzman ekibimizle tamir hizmeti sunarken fiyat konusunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Fiyat konusunda daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ya da form doldurarak sizleri ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Demirdöküm En Yakın Kombi Servisi

Ayra teknik servis olarak sizlere kombi tamiri ve kombi bakımı hizmetlerini sunmaktayız. Bu hizmeti sizlere alanında uzman, deneyimli ve bilgi sahibi bir ekip ile birlikte vermekteyiz. Biz Ayra Teknik servis olarak İstanbulda bulunan çoğu ilçede bulunmaktayız. En yakın kombi servisi için hizmet numaralarından bizlere ulaşabilir ya da form doldurabilirsiniz. Sizlere en yakın sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm Popüler Arıza Kodları

F0 Arıza Kodu: Bu hata kodu sıcak su veren sensörün bozulduğunu göstermektedir. Bu durum sonucunda kombi sıcak su vermez. Su basıncı artana kadar su takviyesi yapmanız mevcut sorunu çözecektir.

F3 Arıza Kodu: Bu kod hava prosestatında arıza olduğunu göstermek için kullanılmaktadır. Sorunun çözümü için prosestat tamiri ya da değişimi yapılması gerekmektedir.

F4 Arıza Kodu: Bu kod ise ateşlemede bir sorun olduğunu göstermek için kullanılmaktadır. Bu durum sonucunda cihaza gaz gelmeme sorunu görülmektedir. Çözümü için alanında uzman ekibe sahip olan bizlerden yani Ayra teknik servisten destek almanız gerekmektedir.

F05 Arıza Kodu: F05 arıza kodu da sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir. F05 arıza kodunda kombi aşırı derecede ısınmaktadır. Kombi aşırı ısındığından dolayı limit sensörü hasar görmektedir. Bu durum sonucunda da kombi arızalanmaktadır.

F12 Arıza Kodu: F12 arıza kodunda ekran kartında bir sorun olduğunu göstermektedir. Bu gibi durumlarda regülatör kullanılarak kombinin zarar görmesi engellenmektedir. Biz Ayra teknik servis olarak alanında uzman ekibimizle beraber sizlere bu hizmeti en doğru şekilde vermekteyiz.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek