web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Servisi

Uzun yıllardır Ayra Teknik Servisi kullanıcılarına kesintisiz hizmet sunan Buderus kombi servisi, sektörde öncü bir firma olarak bilinmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firma, kombi teknik servisi, bakımı ve tamiri gibi birçok hizmeti 7/24 kesintisiz olarak sağlamaktadır. Son teknoloji ekipmanlar ve deneyimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilen kombi bakımı ve tamiri işlemleri, Ayra Teknik Servisi’in uzmanlığı sayesinde titiz bir şekilde yapılmaktadır. Firmamız, sektörde tanınmış pek çok kombi markasının hizmetleri yerinde servis ilkelerine bağlı kalarak sunmaktadır. Bu sayede müşterilerimize kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız.

Buderus kombi servisi müşteri memnuniyetini en önemli öncelik olarak görmektedir. Sürekli olarak kendimizi geliştirmekte ve yenilikleri takip ediyor. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek adına, kaliteli malzemeler kullanmakta ve işlemlerimizi garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket eden firmamız, hızlı ve güvenilir servisimiz sayesinde müşterilerimizin kombi sorunlarına acil çözümler sunmaktayız. Periyodik bakımlarla kombilerin verimliliğini arttırarak enerji tasarrufu sağlamakta ve olası arızaların önüne geçmekte.

Viesmann kombi servisi hakkında bilgi almak için içeriklere buradan göz atabilirsiniz.

Buderus Kombi Bakım

Kış mevsiminin yaklaşması ile evlerimizi ısıtmak için kullandığımız kombilerin bakımı da büyük önem taşıyor. Pek çok insan bu konuyu göz ardı ederek kombilerinin düzenli bakımını ihmal ediyor. Bu durum, hem enerji verimliliğini düşürüyor hem de kombi arızalarının ortaya çıkmasına neden oluyor. Kombi bakım hizmeti olarak uzman ekip ve ekipmanlarımızla bu konuda sizlere yardımcı olmak için burada yer almaktadır. Bu bakımların tamamı petek bakımı için de geçerlidir.

Amaç olarak müşterilerimize en kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmeti sunmak ve kombilerinizi en iyi şekilde çalışır durumda tutmaktır. Buderus kombi bakımı hem enerji tasarrufu sağlar hem de güvenli bir ortam yaratmaktadır. Ayra Teknik Servisi olarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleniyor. detaylı bilgiye teklif al kısmından ulaşabilirsiniz.

Buderus Kombi Servisi

Buderus Kombi Tamiri

Deneyimli bir ekip tarafından sunulan Buderus Kombi Tamiri hizmeti, evinizdeki kombi sorunlarına ve arızalarına profesyonel bir çözüm sunuyor. Her işini özenle yapan ekibimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak size en iyi hizmeti sunmaktadır. Eğer kombinizde bir problem varsa veya bakım ihtiyacı duyuyorsanız, biz her zaman yanınızda ter almaktadır.

Kombi tamiri konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz, yeni veya ikinci el kombi cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini yapmaktadır. Sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve güncel teknik bilgilere sahip olunmakta. Bir diğer avantajı da fiyatlandırma konusunda esnek olmasıdır. Kombi tamiri fiyatlarımız, arızanın türü gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak belirlenmektedir.

Airfel kombi servisi hakkında detaylı içeriye ulaşmak için buraya göz atabilirsiniz.

Buderus Kombi Arıza Kodları

Buderus marka kombilerde görülen arıza kodları ve çözümleri hakkında bilgiler verildi. Arıza kodları, Logamax plus GB122i, Logamax plus GB022i, Logamax plus GB172i, Logamax plus GB062, Logamax plus GB012, Logamax plus GB072, Logamax plus GB042, Logamax U022, Logamax U072, Logamax U052 ve Logamax U062 modelleri için ortak olan kodlardır.

En sık rastlanılan arıza kodları;

  • 22 kodu, alevin algılanmadığını göstermektedir. Bu durumda yapılması gereken, gaz vanasının açık olup olmadığını kontrol etmektir.
  • 356 kodu, besleme geriliminin kombi için çok düşük kaldığını belirtir. Bu durumda en az 196 VAC besleme gerilimi sağlanmalıdır.
  • 1017 kodu, su basıncının çok düşük olduğunu gösteren 1017 koduyla karşılaşıldığında, ilk olarak su basıncının kontrol edilmesi gerekmektedir. Gerekirse su ilave edilerek normal basınca ulaşılmalıdır.
  • 2971 kodu, ısıtma sistemindeki çalışma basıncının düşük olduğunu ifade eden 2971 koduyla karşılaşıldığında, su basıncının kontrol edilmesi ve gerekirse su ilave edilerek normal basınca ulaşılması gerekmektedir. Isıtma tesisatındaki havanın da alınması önemlidir.
  • 2972 kodu, şebeke geriliminin olması gerektiğinden çok düşük olduğunu bildirir. Bu durumda gerilim beslemesi, gerektiği kada verildiğinde sorun çözülecektir.
  • 0Y kodu, sensördeki sıcaklık artışının yüksek olduğunu belirtir. Bu durumda kullanıcı olarak müdahale edilemeyeceği için yetkili servise başvurulması gerekmektedir.
  • 2e kodu, kombi tesisatı içerisinde yer alan su basıncını gerekenler daha düşük olması durumunda karşımıza çıkmaktadır

Bu arıza kodları ve çözümleri, Buderus marka kombilerin kullanıcılarına yol gösterici olmaktadır. Herhangi bir sorunda yetkili servisten destek almak en doğru çözüm olacaktır.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek