web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi

Eca kombi servisi hizmetini Ayra teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize yıllardır sunmaktayız. Alanında uzman ekibimizle beraber hizmet sunarken kaliteden ve hızlı servisimizden asla ödün vermemekteyiz. Ayra teknik servis olarak 7 gün ve 24 saat sizler hizmet vermekteyiz. Kombide oluşan arıza, bakım ve tamir işleri gibi hizmetleri sizlere sunmaktayız. Kombi, ısınma ve sıcak su sağladığından dolayı oldukça önemlidir. Bakımı düzenli aralıklarla yapılmadığı takdirde bozulma ihtimali oldukça yüksektir. Gerek kış aylarında gerekse yaz aylarında kombi bakımı yapılmalıdır. Bu konuda sizlere alanında uzman ve oldukça tecrübeli ekibimiz yardımcı olmaktadır.

Ayra teknik servis olarak her zaman önceliğimiz müşterilerimizin mutluluğu ve memnuniyetidir. Çalışma prensiplerimiz içerisinde müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır. Herhangi bir sorunuzda veya gerekli olan tamir, bakım işlerinizde Ayra teknik servis ekibinden yardım alabilirsiniz.

Arçelik kombi servisi hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Eca Kombi Servisi Kombi Bakımı

Kombi, çoğu insan için önemli bir beyaz eşyadır. Kombi kış aylarında ısınmayı sağladığı gibi sıcak su imkanını da sağlamaktadır. Bu yüzden kombi bakımı konusu oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Kombi bakımı yapılmadığı takdirde daha büyük sorunlar oluşabilir. Kombi bakımı alanında uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Eğer alanında uzman bir ekip tarafından yapılmazsa kombiniz bozuk değilse bile bozulabilme ihtimali çok yüksektir. Eğer kombiniz şu an iyi görünüyorsa bile belli aralıkla bakımı yapılmalı ve bu bakım bu alanda uzman kişilerce yapılmalıdır.

Ayra teknik servis olarak sizlere kombi bakımı hizmeti sunmaktayız. Kombi bakımı hizmeti alanında uzman ve yıllardır tecrübesi bulunan ekibimiz tarafından verilmektedir. Kombi bakımı alanında yardım arıyorsanız şu an doğru adrestesiniz. Bu alandaki uzman ekibimiz sayesine sizlere kaliteli ve hızlı bir servis imkanı sunuyoruz. Yapmanız gereken tek şey, iletişim numaralarından bize ulaşmak ve randevu oluşturmak için teklif al kısmını kullanabilirsiniz.. Gerisini uzman ekibimize bırakabilirsiniz.

Eca Kombi Servisi

Eca Kombi Servisi Kombi Tamiri

Kombi her ne kadar tamir gerektirmeyen bir eşya gibi gözükse de eğer bakımı yapılmaz ya da yanlış bir bakım yapılırsa bozulabilir. Ve bunun sonucunda kombi tamiri hizmeti almanız gerekmektedir. Kombiniz hangi sebep yüzünden bozulursa bozulsun tamiri için alanında uzman kişilerin sizlere yardımcı olması gerekmektedir. Eğer kombi bozuksa ve alanında uzman olmayan kişiler tarafından tamir ediliyorsa tamamen bozulma ihtimali çok yüksektir. Eğer tamamen bozulursa bu sizler için ekstra bir masraf demektir. Bu yüzden iyice araştırmalı ve alanında uzman kişilerle çalışmalısınız.

Biz Ayra teknik servis olarak siz değerli müşterilerimizin ekstra bir masrafa girmesini istemeyiz. Bu yüzden sizlere alanında uzman, başarılı ve tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Eğer şu an kombiniz bozulduysa kombi tamiri için doğru adrestesiniz. Ayra teknik servis olarak ister yeni kombi ister ikinci el kombi olsun sizlere her türlü hizmet sağlamaktayız. Ayrıca kombi tamiri konusunda 7 gün boyunca hizmet vermekteyiz.

Alarko kombi servisi hakkında detaylı bilgi almak için ilgili içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

Eca Kombi Servisi Petek Temizleme

Kombi tamiri ve bakımı kadar petek temizliği de büyük önem taşımaktadır. Çünkü kombi ve petek aslında bir bütündür. Eğer kombiniz çalışıyorsa ancak petek temizliği yeterli değilse ısınma konusunda sorun yaratabilir. Ayra teknik servis olarak uzman ekibimizle birlikte kombi tamiri ve bakımı dışında petek bakımı hizmetide vermekteyiz. Petek temizleme konusunda yardım arıyorsanız tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşarak randevu oluşturmaktır. Randevu gün ve saatinde alanında uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Eca Kombi Servisi

Popüler Arıza Kodları

AC Arıza Kodu: AC arıza kodu, dış hava sensöründe bir sorun olduğu anlamına gelmektedir. Çözümü için alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

A3 Arıza Kodu: A3 arıza kodu ile karşılaştığınız zaman, cihaza müdahale etmemelisiniz. Bu kod, atık gaz sensöründe bir sorun olduğunu belirtmektedir. Bu kodla karşılaştığınızda alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

E9 Arıza Kodu: Bu kod, aşırı ısınma gerçekleştiğini göstermektedir. Bu kod, limit sensörünün attığını belirtmektedir. Bu sorunla karşılaşıldığı zaman basıncı kontrol etmelisiniz. Eğer basınç düşükse sisteme su basarak petek vanalarını açın. Sonra cihazı resetleyin. Bu işlemleri yaptığınızda eğer sorun devam ediyorsa alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz. Bu tür bir sorunda tesisat tıkanıyor, pompa sıkışıyor, ana eşanjör tıkanmış ya da kireçlenmiş olabilir. Bu yüzden alanında uzman bir ekip ile çalışmalısınız. Ayra teknik servis olarak alanında uzman ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek