web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Daikin Kombi Servisi

Daikin Kombi Servisi

Daikin kombi servisi hizmetini siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunmaya çalışıyoruz. Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmetleri verirken aynı zamanda bizlere olan güveninizi sağlıyor ve mutlu müşterilerin oluşmasını sağlıyoruz. Ayrıca uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimizi hiçbir şekilde mağdur etmemiş oluyoruz. Kombi servisi ihtiyacınızda hızlı bir şekilde servis imkanı sunuyoruz.

Demirdöküm kombi servisi hakkında daha detaylı bilgi için buradan ulaşabilirsiniz.

Daikin Kombi Tamiri

Kombinin arızalanması hemen hemen herkesin yaşadığı ya da olası olan bir durumdur. Kombi arızalanmasında birçok faktör etkili olmaktadır. Kombi arıza durumlarında alanında uzman ve bilgili bir ekiple çalışmak çok önemlidir. Çünkü kombi, bozulduğunda yanlış tamir edilmesi konusunda oldukça dikkat edilmesi gerekilen bir eşyadır. Eğer bilgisi olmayan ya da kendi başınıza yapmaya çalıştığınızda kombiyi daha çok bozabilir hatta geri döndürülemez bir hale getirebilirsiniz. Bu yüzden kombi tamiri konusunda siz değerli müşterilerimize alanında uzman ekibimizle beraber hizmet vermekteyiz. Ekibimiz alanında uzman, tecrübeli ve hep kendini geliştiren kişilerden oluşmaktadır.

Daikin Kombi Servisi

Daikin Kombi Bakımı

Kombinin tamir edilmesi kadar kombi bakımının yapılması da önemlidir. Çünkü kombi bakımı yapılmadığında kombinin bozulma ve tamire ihtiyaç duyma olasılığı çok yüksektir. Kombi bakımı yine bilgili kişiler tarafından yapılmalıdır. Aksi halde, pek fazla bilgi sahibi olmayan kişi bakım yaptığında kombinin bozulabilmesi daha yüksektir. Bu riske girmemek ve kombiyi alanında uzman kişiler bırakmak için Ayra teknik servis ekibinden yardım alabilirsiniz. Bizler yani Ayra teknik servis ekibi olarak alanında uzman ekibimizle birlikte güvenli bir şekilde kombi bakımı ve petek bakımı hizmetini sunmaktayız. Bu alanda sizlere hem kaliteli bir hizmet sunuyor hem de kombiniz için gerekli olan bütün işlemleri ince ayrıntısına kadar gerçekleştiriyoruz. Eğer siz de Ayra teknik servis ekibinden hizmet almak istiyorsanız bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Ya da form teklif al kısmından sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Daikin Kombi Bakımı Fiyatları

Ayra teknik servis olarak uzman ekibimizle birlikte sizlere kombi bakımı hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti sunarken dikkat edilmesi gereken noktaları en ince ayrıntısına kadar inceliyor ve sizlere aktarıyoruz. Bu bakım işlemlerinde ikinci el kombi olması da aynı hizmetten faydalanmanın önünde engel değildir. Bu hizmeti alan ya da almak isteyen çoğu kişinin aklına kombi bakım fiyatları gelmektedir. Kombi bakım hizmetinde fiyat belirlenirken sizlere uygun bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyat belirlenirken kombi ve kombi için gerekli olan bakım adımları dikkate alınarak bir fiyatlandırma yapılmaktadır. Fiyat konusunda siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek için en uygun fiyatlandırma politikasını uygulamaktayız. Fiyatlandırma için daha fazla bilgi almak istiyorsanız mesai saatleri içerisinde telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Eca kombi servisi hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Daikin Kombi Servisi İletişim Numarası

Ayra teknik servis olarak siz değerli müşterilerimize alanında uzman ekibimizle birlikte haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Oluşan her sorunda, tamir ve bakım gerektiği zamanlarda bizimle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Randevu oluşturmak için birçok seçenek mevcuttur. İletişim numaralarımızı arayarak oluşturabilir, WhatsApp üzerinden canlı destek alabilir ya da form doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz. İletişim numaraları üzerinden haftanın 7 günü bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler yani Ayra teknik servis olarak müşterilerimizin memnuniyeti için en ulaşılabilir yolları sizlere sunmaktayız. Ayrıca iletişim numaralarımız üzerinden randevu dışında aklınıza takılan herhangi bir soruyu sorabilirsiniz. Alanında uzman ekibimiz sizlere bu konuda yeterli desteği sağlamaktadır.

Daikin Kombi Servisi

En Popüler Hata Kodları

Her kombide olduğu gibi Daikin kombi içinde bulunan birkaç hata kodları bulunmaktadır.

Kod 11-64: Bu hata kodu alev oluşmadığını göstermektedir. Çözümü ise şöyledir; gaz vanaları kapalı ise ilk önce açmanız gerekmektedir. Eğer gaz vanası açıksa birkaç defa resetlemeniz gerekmektedir. Sorun hala devam ediyorsa alanında uzman ekibiyle beraber Ayra teknik servis ekibinden yardım alabilirsiniz.

Kod 13-64: Bu hata kodu ise fan sorunu olduğunu göstermektedir. Kombi birkaç kere resetlendiğinde sorun çözülecektir. Eğer hala çözülmez ve sorun devam ederse Ayra teknik servis ekibinden destek alabilirsiniz.

Kod 1J-64: Bu hata kodu ısıtma suyunun yüksek bir sıcaklıkta olduğunu belirtmektedir. Eğer bu uyarıyı görüyorsanız petek vanalarını açık bırakmanız gerekmektedir. Böyle bir hatayla karşılaşıldığında basıncı 1.5 bara çıkarmak gerekmektedir. Daha sonrasında kombiyi birkaç resetlemeniz gerekiyor. Bu işlemleri denemenize rağmen hata kodu ekranda gözüküyorsa alanında uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek