web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant kombi servisi alanında, Ayra teknik servisi olarak çeşitli hizmetler sunuyoruz. Uzman bir servis olarak bu cihaz ile ilgili tüm sorunların giderilmesini amaçlıyoruz.  İş yeri veya evlerde kullanılan kombiler bazı durumlarda arızalanabilmektedir. Aynı zamanda bakım süresinin gelmesine yakın performansında azalma olabilmektedir.

Donanımlı ve profesyonel ekibimiz kombi tamiri, bakımı, parça değişimi gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır. Kombi arızaları birçok sorundan dolayı kaynaklanabilmektedir. Özellikle de elektrik kesintisi, tesisat sorunları ve bakım sürelerinin gecikmesi bu arızalara sebebiyet vermektedir. Soğuk kış günlerinde ısınma ve sıcak su sorunlarının önüne geçmek için bu arızaların giderilmesi gerekmektedir. Bu konuda kombiler ile ilgili kapsamlı hizmetler veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Vestel kombi servisi ile ilgili de detaylı bilgileri öğrenmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Vaillant Kombi Bakımı

Kombi bakımı, ısıtma sistemlerinden biri olan kombiler için gerekli bir işlemdir. Yapılmaması durumunda cihazın ömrü kısalabilmektedir.  Bu durumda kombi bakım hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu da sunduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır. Bu hizmet için herhangi bir arızanın ya da sorunun olması gerekmez. Dolayısıyla bakım zamanı geldiğinde cihazınızın verimli bir şekilde çalışması için bundan yararlanabilirsiniz. Ekibimiz bu hizmeti sunarken parçaların temizlenmesi ve bazı ayarlamaların yapılmasını sağlayacaktır.

Tüm bunlardan kaçınmak ve etkili bir cihaz kullanımı için bakım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimiz, bu alanda deneyimli ve profesyonel olup en iyi çözümleri sunacaktır. Bu cihazların bakımı konusunda, alanındaki son gelişmeleri yakından takip eden firmamız, yenilikçi ve teknolojik hizmetle yanınızdadır. Vaillant markalı kombiler için bakım hizmeti sunan Ayra teknik servisimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Tamiri

Yetkili olduğumuz kombi servisinde birçok hizmet sunulmaktadır. Kombilerin işlevini olumsuz etkileyen durumlarda müdahale gerektiren işlemler uygulanmaktadır. Ayrıca mevsimsel ya da yıllık olarak düzenli bakım ve temizlik hizmetleri de sunulmaktadır. Sunmuş olduğumuz ve en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri de kombi tamiri hizmetidir.

Kombide bazı durumlarda arızalar meydana gelerek sıcak su ve ısı üretimini olumsuz etkilemektedir. Kombiler için tamir hizmetimizle bu arızaların nedenini tespit ederek etkili çözümler sunmaktayız. Genelde bu tamiri gerektiren arızalar arasında ısıtma problemi, sesli çalışma ve su sızıntısı gibi sorunlar yer almaktadır.  Bu konuda uzman ve deneyimli olan ekibimiz, arızanın nedenini belirtmeniz durumunda acil olarak donanımlı ekipmanlar ile müdahale edecektir. Dolayısıyla Vaillant markalı kombi cihazlarınız hiçbir şekilde çalışmıyorsa veya istediğiniz performansı göstermiyorsa bizi arayabilirsiniz.

Vaillant Kombi Petek Temizleme

Isınma sistemlerinin içinde bulunan petek, zamanla toz, partikül ve benzeri maddelerle kirlenmektedir. Bu kirlenme sonucunda ise kombinin işlevselliğinde bazı anormallikler ortaya çıkmaktadır. Özellikle de cihazın ısı verimliliği düşer ve kış aylarında rahatsız edici ortamlara neden olur. Bu nedenle kış ayı gelmeden kombi peteklerinin temizlenmesi önerilmektedir. Firmamız bu konuda marka ve modele göre sistem değerlendirmesi yaparak uygun temizlik ürünleri ve ekipmanlarıyla petek temizliğini sağlamaktadır. Dolayısıyla petek bakımı konusunda profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Vaillant Kombi Parça Değişimi

Kombide bazı durumlarda parça değişimi gerekebilmektedir. Özellikle de eskimiş olan cihazların artık kullanılamaz hale gelen parçalarının değiştirilmesi önemlidir. Parça değişimi hizmeti sunan firmamız cihazınıza uygun parçaların teminini sağlamaktadır. Arıza ve değiştirilmesi gereken parçalar tespit edildikten sonra uzmanlarımız, yeni parçayı takarak cihazı kullanıma hazır hale getirmektedir. İkinci el kombi bakımı için de bu durum geçerlidir.

Kombi parça değişimi hizmetleri, kombide en çok yaygın olan ve gereksinim duyulan işlemleri kapsamaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan uzman ve deneyimli ekip kombinizin marka ve modeline göre özelleştirilmiş hizmetler sunmaktadır. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik hizmet avantajlarımız size özel olarak tasarlanmıştır.

Protherm kombi servisi hizmetleri hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Kombi Servisi Hizmeti Fiyatları

Kombi servisi sunan firmamız, hizmet fiyatlarını her bütçeye uyacak şekilde belirlemiştir. Ancak belirtmek gerekir ki her hizmette olduğu gibi bu hizmetin de maliyetini etkileyen bazı faktörler vardır. Genel olarak fiyatlarımızı belirlerken şu faktörleri göz önünde bulundurmaktayız:

  • Hizmet türü
  • Kombi markası ve modeli
  • Gereken malzeme ve ekipman
  • İş gücü
  • İş süresi

Genel olarak bu faktörler kombilerin arıza, bakım, temizlik ve diğer hizmetlerdeki fiyatları etkilemektedir. Firmamız, rekabetçi fiyatlar sunarak gereksinimlerinizi uygun maliyetlerle karşılamaktadır. Dolayısıyla ekonomik, hızlı, profesyonel ve uzun ömürlülük sağlayan kombi hizmetleri için bizi tercih edebilirsiniz. 7/24 hizmete açık olan firmamız, bu cihazlar için pek çok hizmet için hazırdır.

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi Teklif Al

Vaillant markalı kombi cihazlar için birçok hizmet sunan firmamıza iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanın ve fiyat öğrenmenin bir diğer yolu da teklif formunu doldurmaktır. Cihazlarınızın kullanım ömrünü uzatmayı ve daha fazla verim almanızı hedefleyen ekibimizi tercih edebilirsiniz. Arıza, bakım ve benzer durumların detayını teklif yoluyla iletebilirsiniz. Size özel teklif sunarak uygun ve bütçenize hitap eden fiyatlarla hizmet almanızı sağlayacağız. 7/24 garantili bakım servisi olarak ihtiyacınız olan her zaman bize kısa sürede teklif al kısmından ulaşabilirsiniz.

Vaillant Arıza Kodları

Kombilerde bir arıza olduğu zaman bazı kodlarla bunu kullanıcılara bildirmektedir. Bu durumda kullanıcılar hangi arıza kodunun ne anlama geldiğini bilerek yetkili servise iletmelidir. Arızalar, bazen kullanıcılar tarafından çözümlenirken bazen de yetkili servis tarafından giderilmektedir. Kısacası arıza kodları sayesinde kombilerin hangi parçasında veya bağlantısında arıza olduğunu öğrenmek mümkündür. Aşağıda Vaillant markalı kombiler için en sık karşılaşılan arıza kodları yer almaktadır.

En Popüler Hata Kodları

F0/F71 Arıza Kodu: Su ölçme sensöründeki hatayı gösteren bir arıza kodudur. Bu kod, kombi bağlantılarında problem olduğuna işaret etmektedir. Bu arızada suyun cihaz tarafından ısıtılmasına rağmen hep aynı sıcaklığın gösterilir. Bu arıza kombinin resetlenmesiyle çözülemez. Sensörlerin kontrol edilmesi ve gereken müdahalenin yerine getirilmesi için servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

F28 Arıza Kodu: Gaz aksamıyla ilgili sorunların olduğuna işaret etmektedir. Gaz valfinde meydana gelen sorunlar nedeniyle kombide ateşleme olmaması nedeniyle bu arıza kodu gösterilmektedir. Bu arıza oldukça tehlikeli olduğu için kullanıcıların ani müdahalelerden kaçınması gerekir. Doğal gaz hattının kontrol edilmesi ve kesik olup olmaması tespit edilmelidir. Doğal gazın kesik olması durumunda bu arıza kodu görülmektedir ve eğer doğal gaz kesik değilse anakartın kontrol edilmesi gerekir. Tüm bunların yetkili ve uzman bir servis sağlayıcısı tarafından yapılması oldukça önemlidir.

F10 Arıza Kodu: Bu arıza kodu, su basıncında bir anormallik olduğunun göstergesidir. Bu nedenle kombinin su tesisatı ile ilgili bir sorun olduğuna işaret etmektedir. Bu sorun ortaya çıktığında önce su basıncının kontrol edilmesi, sonra da resetlenmesi gerekmektedir. Ekranda alev benzeri üzerindeki çarpı düğmesine uzun süre basılması gereklidir. Bu sayede kombinin resetlenmesi gerçekleşmiş olur. Resetlenmesine ve su basıncındaki hatanın devam etmesi durumunda yetkili servis ile iletişime geçilmelidir. Firmamız, bu arıza kodunda gerekli olan müdahaleleri yaparak sorunları çözecektir.

Vaillant Kombi Servisi
Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek