web analytics
İçeriğe geç
ayratekniklogo

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm kombi servisi hizmetleri Ayra teknik servisi tarafından sunulmaktadır. Ayra kombi teknik servisi hizmetlerimiz, kombiler ile ilgili çeşitli konularda çözüm sunarak kullanıcılara fayda sağlamaktadır.  Kış aylarının yaklaşması ile kombiler yaygın olarak kullanılmaya başlar. Özellikle bu aylarda cihazın bozulması kullanıcılar için büyük bir problem anlamına gelir. Bu sebeple kışa girmeden cihazların gerekli temizlik ve bakım işleminin yapılması gerekir.

Kombilerin bozulmasıyla profesyonel kombi tamiri servisine ihtiyaç duyulur. Servis ekibimiz her türlü kombilerin arızasını yerinde kolay bir şekilde çözerek konuda yardımcı olmaktadır. Protherm markalı kombilerde bakım, petek bakımı, onarım, değişim ve tamir hizmeti sunan firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Buderus kombi servisi hizmeti ile ilgili hizmetlerimizin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Protherm Kombi Bakımı

Kombi bakımı hem iş yerleri hem de evlerde kullanılan kombiler için gerekli bir işlemdir. Bu işlem, uzman kombiler için bakım hizmeti veren servisler tarafından teknik şekilde yapılmaktadır. Aksi takdirde güvenlik açısından bazı riskler oluşur. Bu da hem mal hem de can güvenliğini tehlikeye atan bir durumdur. Bu nedenle kombi bakımları konusunda yetkili servislere başvurmanız gerekmektedir.

Bakım işlemlerine başlamadan önce kombi sistemindeki elektrik ve su kabloları, cihazın diğer parçaları kontrol edilmektedir. Bu sayede risk oluşturmayacak şekilde temizlenir. Bu da yetkili servisler tarafından yapılması gerektiği anlamına gelmektedir. Ayra teknik servisi, kalite standartlarına uygun şekilde temizlik ve bakım konusunda hizmet sunmaktadır. Bu cihazlar için bakım ve temizlik hizmetini almak istiyorsanız Teklif Al kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Onarım ve Tamir Hizmeti

Kombilerde peteğin ısınmaması, kombinin ateşleme yapmaması, suyun ısınmaması ve kombi basınç değerinin sabit durmaması arıza göstergesidir. Cihazın çok ısınması, su damlatması, gaz kaçırması ve gürültülü bir şekilde ses çıkarması arızayı gösteren bir durumdur. Bu gibi durumlarda cihaz kullanılmamalıdır ve kısa süre zarfında acil kombi tamiri ve bakım işlemi yapılmalıdır.

Arızalı kombilerin kullanılması durumunda kombideki arıza daha da artar ve ciddi anlamda sorun oluşur. Uzun süre tamir edilmeyen ve bozuk kullanılan kombiler bir süre sonra hurda haline gelebilir. Bu nedenle düzenli bakım isteyen cihazlar kategorisinde ilk sırayı kombiler alır.

 Kombi onarım ve tamir hizmeti sunan firmamız bu konudaki sorunları gidererek daha konforlu bir alan oluşturmaktadır. Arızaları ve sorunları bize bildirdikten sonra ekip arkadaşlarımız en kısa sürede adresinize gelecektir. Geniş yedek parça ürünleri, donanımlı alet ve ekipmanlarımızla her arızayı hızlı ve etkili şekilde çözmenin garantisini veriyoruz. Protherm markalı kombiler için hizmet sunan servisimizden Buderus ve Airfel kombi servisi için de destek alabilirsiniz.

Protherm Kombi Arızası

Kombi arızası, özellikle de kış aylarında günlük hayatın kalitesini düşürebilmektedir. Sıcak sudan sıcak bir ortama kadar ev ve iş yerlerinde konfor sağlayan bu cihazların performansı belirli süreden sonra düşebilir. Özellikle de bakımının gecikmesi, filtrelerin tıkanması ve tesisat hataları gibi birçok sorun buna neden olmaktadır. Bu konuda profesyonel ve etkili kombi arıza giderme hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

Tek başına bu arızalarını gidermeye çalışmak, kombileri kullanılamaz hale getirebilir veya daha yüksek maliyetli tamir gerektirebilir. Bu nedenle 7/24 teknik çözümler sunan Ayra teknik servisimizi tercih edebilirsiniz. Yetkili servis firmamız arızaları hemen çözmek için harekete geçecektir. Ev veya iş yeri adresi fark etmeksizin kombiler için arıza giderme hizmetlerimiz her zaman sizinle olacaktır. Bu konu ile ilgili destek almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servis Hizmetleri Fiyatları

Kombi servis hizmetlerinin fiyatlarını etkileyen birçok unsur bulunmaktadır. Öncelikle hizmetin türü bu fiyatları şekillendiren temel bir unsurdur. Diğer yandan kombinin markası ve modeli de ücretlerde değişkenlik yaratmaktadır. Kombi tamiri hizmetinin ücretiyle yedek parça ücreti ayrı ayrı hesaplanır. Bu nedenle arıza veya bakım işleminde gereken cihaz parçaları da maliyete dahil edilmektedir.

Firmamız, Auer, Protherm ve Buderus kombi servisi hizmet fiyatlarını özelleştirilmiş ve uygun şekilde sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için çeşitli markaların tamir, onarım, değişim ve bakım hizmetlerini üstlenen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Protherm Kombi Servisi İletişim Numarası

Ayra teknik servisi güvenilir, profesyonel ve etkili iletişimle ihtiyacınız olan çözümleri sunmaktadır. Uzman ve deneyimli kadrosuyla hizmet veren firmamız kombinizin arızalanması, bakımı, değişimi ve benzeri durumlarda müdahale edecektir. Taleplerinizi en kısa sürede değerlendirerek sizinle iletişime geçerek adresinize ulaşabiliriz.  

Yeni kombilerde olduğu gibi ikinci el kombi cihazları için de onarım, tamir ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Dolayısıyla kombi konusunda her çözümü firmamızda bulabilirsiniz. Kombi sistemlerinizde oluşan ya da oluşabilecek sorunlar için 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Dolayısıyla bizi tercih ederek hem bütçe hem de zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bizi arayarak ulaşabilir ve sizinle etkili iletişim kurmamıza yardımcı olabilirsiniz. Bu konuda ekibimiz süre veya konum fark etmeden taleplerinizi değerlendirmek için harekete geçecektir.

En Popüler Hata Kodları

F1 Arıza Kodu: Gaz gelmeme problemine işaret etmektedir. Bu arıza, limit sensörünün devre dışı kalmasından kaynaklanmaktadır. Çözüm olarak kombi vanasının açılıp kapatılması önerilmektedir. Ayrıca kombinin resetlenmesi de çözüm olabilmektedir. Arıza devam ederse teknik destek için servisimizle irtibat kurabilirsiniz.

F3 Arıza Kodu: Kombinin aşırı ısındığında ortaya çıkan bir arıza kodudur. Bu kod, genelde petek filtresinin temizlenmesi gerektiği anlamına gelmektedir. Çözüm için petek vanalarının açılması ve sonra kombinin ana şalterinin açıp kapatılması gerekmektedir.

F15 Arıza Kodu: Baca fanındaki işlevsel bozuklukları ifade etmektedir. Bu nedenle öncelikle bacanın kontrol edilmesi gerekmektedir. Sorun devam ederse servisimizi arayabilirsiniz. Bu arıza kodunda genelde bakım işlemi yapılmaktadır.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek